Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » НАКАЗ НАЧАЛЬНИКА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

НАКАЗ НАЧАЛЬНИКА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

НАКАЗ НАЧАЛЬНИКА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУКеруючись статтею 19 Кодексу цивільного захисту України, на виконання наказу начальника цивільного захисту Запорізької області — голови ЗОДА від 19.09.2014 № 11 “Про результати проведення спеціального навчання щодо цивільного захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру” та рішення Ради оборони Запорізької області від 11.09.2014 № 21 “Про стан цивільного захисту населення області та вирішення невідкладних проблемних питань оборони області”,

Н А К А З У Ю:

1. В.о. начальника управління житлово-комунального господарства виконкому Ніколаєнко Л.В., керівникам КК “Коменерго-Бердянськ”, КП “Житлосервіс 2А”, головам ОСББ, в.о. начальника відділу освіти виконкому Лазуренко Н.О., начальнику відділу охорони здоров'я виконкому Юрченко О.Ю, начальнику управління економіки виконкому Герасименко Ю.В. та балансоутримувачам захисних споруд всіх форм власності до 07.10.2014 привести захисні споруди, найпростіші укриття (підвальні приміщення) у готовність до укриття населення, для цього:
1.1. Розчистити від сміття захисні споруди та підвальні приміщення, створити елементарні умови щодо перебування в них людей (світло, вода, вентиляція).
1.2. Розмістити біля входів у захисні споруди цивільного захисту та найпростіші укриття (підвальні приміщення), які призначені для укриття населення: покажчики (трафарети) із зазначенням адреси, місця зберігання ключів, відповідальної особи, номеру її телефону та надпису "Укриття". На стінах будинків, в місцях масового перебування людей на пішохідних доріжках нанести інформаційні покажчики руху до місць укриття.
1.3. Відпрацювати механізм забезпечення цілодобового вільного доступу мешканців багатоквартирних будинків в найпростіші укриття у разі воєнних дій або терористичних актів, для чого виготовити дублікати ключів, визначити місця їх зберігання та відповідальних осіб за відкриття вищезазначених приміщень.
1.4. Розмістити в усіх адміністративних будинках (комунальних установах, місцях найбільшого скупчення людей) загальні переліки з адресами розміщення найпростіших укриттів (підвальних приміщень), призначених для укриття населення.
1.5. Про проведену роботу доповісти письмово відділу з питань НС, ЦЗН та ОП виконкому до 06.10.2014.

2. Відділу з питань НС, ЦЗН та ОП виконкому (Телешко Ю.В.), в.о. начальника управління житлово-комунального господарства виконкому Ніколаєнко Л.В.:
2.1. До 06.10.2014 завершити розробку загальних переліків з адресами розміщення найпростіших укриттів (підвальних приміщень), призначених для укриття населення, з зазначенням в них номерів будинків та вулиць, мешканці яких укриваються в цих підвальних приміщеннях (далі — Загальні переліки).
2.2. Надати Загальні переліки до Прес-служби міської ради та виконавчого комітету (Іщук П.В.) для розміщення їх в засобах масової інформації міста та сайті виконкому.

3. Відділу з питань НС, ЦЗН та ОП виконкому (Телешко Ю.В.), з метою приведення системи оповіщення у підвищену готовність, до 03.10.2014 підготувати необхідні тексти для прогнозованих НС у вигляді звернення до населення та закласти їх на радіовузли, місцеве телебачення в пікетах з відповідними паролями, розробити відповідні інструкції для чергових служб.

4. Керівникам телерадіокомпаній ТВ “Бердянськ”, ТРК “Юг”, радіо “Азовская волна” забезпечити належне зберігання текстів для прогнозованих НС та негайних випуск їх в ефір по команді начальника цивільного захисту міста.

5. Начальнику ЦТП № 1 Запорізької філії ПАТ “Укртелеком” Дурягіну О.П., з метою приведення системи оповіщення у підвищену готовність, до 03.10.2014 року:
5.1. Здійснити заходи щодо встановлення і підключення (ремонту) сирен з метою досягнення 100 % озвученості територій районів та міст, у тому числі заводських систем оповіщення. Провести чергову щомісячну перевірку системи оповіщення (без вмикання сирен).
5.2. Здійснювати дієві заходи щодо підтримання у робочому стані діючої апаратури оповіщення.

6. Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності, які мають на своєму балансі (на території підприємств, установ, організацій) засоби оповіщення, провести заходи щодо приведення засобів оповіщення у підвищену готовність та забезпечити оповіщення робочого персоналу та населення при включенні загальнообласної системи оповіщення.

7. Начальнику управління економіки виконкому Герасименко Ю.В. зобов’язати керівників ринків, торговельних центрів встановити в місцях масового перебування людей гучномовці та підключити їх до мережі радіотрансляції. Ті ж заходи виконати керівникам автовокзалу, залізничних станцій “Берда” та “Бердянськ”.

8. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету (Іщук П.В.) до 07.10.2014:
8.1. Розмістити цей наказ в місцевих засобах масової інформації та на сайті міськвиконкому.
8.2. Розмістити в місцевих засобах масової інформації та на сайті міськвиконкому електронні версії Загальних переліків з адресами найпростіших укриттів (підвальних приміщень) та номери телефонів "гарячих" ліній для інформування населення.

9. Відділу з питань НС, ЦЗН та ОП виконкому (Телешко Ю.В) спільно з міськими курсами цивільного захисту (Ткачов О.Ф.) 08.10.2014 провести тренування (навчання) з укриття робітників підприємств, організацій, закладів незалежно від форми власності та населення (за узгодженими графіками) та доповісти мені про виконані заходи для подальшої доповіді голові облдержадміністрації..

10. Наказ довести до осіб керівного складу цивільного захисту, спеціалізованих служб та суб'єктів господарської діяльності міста.

11. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненка А.А.

Начальник цивільного захисту -
міський голова О.А. Бакайшаблоны для dle