Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Відбулась акція в місті Бердянськ

Відбулась акція в місті Бердянськ

Відбулась акція в місті БердянськНа недільному мітингу-реквіємі були зібрані кошти для допомоги бійцям 55 артбригади, в якій проходять службу бердянці. Один з них - відомий у місті підприємець та громадський діяч Леонід Подколзін півроку тому пішов у армію добровольцем. Про особливості служби та потреби бійців він розповів присутнім на зібранні.
Леонід Володимирович запевнив, що його підрозділ та всі бійці Української Армії щиро вдячні тим, хто допомагає ВСУ. Тільки разом ми зможемо перемогти спільного ворога, але нашою головною зброєю є людяність та гуманність. Тому значна частина допомоги бійцями АТО розповсюджується серед мешканців Донбасу, які найбільше потрепають від війни. Зібрані волонтерами громадського руху «Місто Z» кошти будуть передані бійцям 4-го гаубічного дивізіону 55-ї артилерійської бригади.
Також у Бердянську до акції приєднались колектив Централізованої бібліотечної системи та відділ у справах сім'ї, молоді та спорту. Збір благодійних пожертв у місті Бердянськ відбувався з 18 до 25 січня 2015 року у рамках акції “Підтримуємо військових Запоріжжя разом!”

Громадський рух Місто Z

Відбулась акція в місті Бердянськшаблоны для dle