Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Конкурс на участь у тренінгу

Конкурс на участь у тренінгу

Конкурс на участь у тренінгуМережа «Громадські ініціативи України» спільно з громадською організацією «Комітет молоді Бердянська» оголошує конкурс на участь у дводенному тренінгу «Вирішення конфліктів та ведення переговорів» для активістів неурядових організацій, ініціативних груп та незалежних медіа (представників громадянської журналістики) із Запорізької та Донецької областей.

Тренінг відбудеться 14-15 березня 2015 року. 

Тренінг відбувається в рамках проекту «Підтримка громадських ініціатив в Україні», який направлений на розбудову громадянського суспільства в Україні на рівні місцевих територіальних громад в 5-ти областях України, а саме: Луганській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також налагодження кооперації локальних організацій з цих областей з іншими неурядовими організаціями України. 

Проект «Підтримка громадських ініціатив в Україні» покликаний активізувати локальні громадські організації України до використання найкращих практик та інструментів для ефективного представництва інтересів місцевих громад. В рамках проекту також відбудуться: семінари для активістів громадянського суспільства з Донецької, Луганської, Запорізької та Харківської областей (про дати та місце проведення яких буде повідомлено окремо); стажування в кращих неурядових організаціях України, що займаються місцевим розвитком; збір кращих успішних практик діяльності неурядової організації для місцевої громади, тощо. 

Учасники тренінгу обиратимуться на конкурсній основі. Перевага надаватиметься учасникам, які працюють в містах, районних центрах, селах та селищах Запорізької та Донецької областей (за межами обласного центру) і їх робота спрямована безпосередньо на місцеві громади. 

Для участі в конкурсі необхідно заповнити та відіслати анкету учасника на електронну пошту victor@tsukanov.org.ua з темою листа: «Тренінг у Бердянську». 

Останній термін подачі анкет: до 18.00 2 березня 2015 року. 

Навчання, проживання, харчування для учасників забезпечують організатори. Запрошеним учасникам тренінгу при необхідності компенсовуватиметься проїзд. 

По додаткову інформацію просимо звертатися до координатора проекту – Юрія Степанця (тел. 067 9607264), місцевого координатора – Віктора Цуканова victor@tsukanov.org.ua (тел. 050 4548011) 

* * * 
Проект «Підтримка громадських ініціатив в Україні» здійснюється завдяки фінансовій підтримці Національного фонду демократії (NED) і адмініструється ВОМГО «Наше Поділля» у співпраці з ГО Товариство Лева та ВГО СУМ в Україні, а також партнерськими НУО з 16 регіонів України в рамках діяльності мережі «Громадські ініціативи України». 

Скачать анкетушаблоны для dle