Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
Укртелеком
Киевстар
Интелком
5 STARS
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » 15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів

15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів

Щорічно 15 березня в рамках міжнародного споживчого руху відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів. У багатьох країнах світу в цей день піднімаються питання, які стосуються захисту прав споживачів, стану справ на споживчому ринку та розвитку споживчого руху.


З нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів відділом розвитку торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів управління економіки виконкому Бердянської міської ради буде проведено ряд заходів.



Так, до 20 березня будуть проведені зустрічі з учнями загальноосвітніх шкіл міста Бердянська, під час яких буде презентовано роботу в сфері захисту прав споживачів у 2014 році та продемонстровано зразки неякісних товарів. Перша така зустріч з учнями Бердянського муніципального ліцею відбулась сьогодні, 10 березня. В ході спілкування діти отримали корисну інформацію з питань, що відносяться до сфери захисту прав споживачів.



З початку березня серед учнів загальноосвітніх шкіл міста Бердянська оголошено конкурс дитячих малюнків на тему “Я хочу жити в якісному світі”. Переможців буде названо наприкінці місяця на засіданні Координаційної ради з питань розвитку підприємництва та захисту прав споживачів. Найкращі отримають заохочувальні призи.



До 20 березня будуть також підбиті підсумки конкурсу на кращий соціальний відеоролик з питань захисту прав споживача в школах міста.



У відділі розвитку торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів, постійно працює пряма телефонна лінія. За номером 3 61 82 мешканці міста можуть отримати відповіді на питання, які турбують їх як споживачів товарів, робіт та послуг. Спеціалісти відділу надають також кваліфіковані консультації у Центрі надання адміністративних послуг, який розташований у центрі культури та дозвілля “Софіт” за адресою пр. Леніна, 37/9, прийомні дні: понеділок, четвер, з 08:00 до 12:00.



Смотреть полностью

шаблоны для dle