Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Запрошуємо на святкування Дня міста

Запрошуємо на святкування Дня міста

Запрошуємо на святкування Дня містаНа виконання ст. 8 Статуту територіальної громади міста Бердянська про святкування 17 вересня Дня міста виконавчий комітет Бердянської міської ради запрошує керівників та робітників установ, підприємств, організацій взяти участь проведенні святкових заходів 17 вересня 2015 року з нагоди 72-ї річниці визволення Бердянська від фашистських загарбників і 188-ї річниці з Дня заснування міста.

Також нагадуємо, що 16-17 вересня протягом двох діб потрібно прикрасити приміщення, офіси Державним Прапором України і прапором Бердянська.
17 вересня в 16.00 годин запрошуємо взяти участь в урочистому покладанні вінків, квітів до Братської могили і пам’ятника морякам-десантникам у парку ім. П. П. Шмідта; в 17.00 годин в святковому концерті на Приморській площі (у випадку непогоди-міський Палац культури ім. Шевченка Т.Г.).
Пропонуємо широко використовувати Державні Прапори України, синьо-жовті прапорці, стрічки, червоні маки - європейські символи скорботи за жертвами війни. Забороняється використання символіки, що підпадає під обмеження, визначені ч. 4 ст. 1. Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їхньої символіки”, в тому числі, копії бойових знамен родів військ Радянської армії.

Керуюча справами виконкому Н.І.Гончаровашаблоны для dle