Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » На засіданні Комітету розглянуто реалізацію Стратегії розвитку м.Бердянськ на період до 2017 року

На засіданні Комітету розглянуто реалізацію Стратегії розвитку м.Бердянськ на період до 2017 року

27 квітня у залі засідань міської ради відбулося засідання Комітету з управління реалізацією Стратегії розвитку м.Бердянськ на період до 2017 року.


Провела засідання Ірина Плющій, заступник міського голови, яка зазначила, що метою засідання є аналіз виконання всіх запланованих проектів та визначення напрямків подальшої роботи, щоб місто стало більш привабливим для ведення бізнесу, проживання та відпочинку.З доповіддю щодо реалізації проектів Стратегії виступила Юлія Орлова, начальник управління економіки, яка представила узагальнену інформацію про виконання проектів. Всім присутнім були надані кількісні індикатори, які відображають в динаміці розвиток Бердянська за 4 роки. В Стратегію розвитку входить 63 проекти, з яких 12 вже виконані, 25 — реалізуються, 21 — потребує фінансування, а 5 втратили актуальність.Як зазначила Ірина Плющій в межах участі міста в проекті ПРОМІС в 2017 році розпочнеться робота з розробки нової Стратегії на 5 років за участю канадських експертів. Нова стратегія повинна враховувати тенденції сьогодення для ефективного розвитку міста.


Вирішено інформацію щодо виконання проектів та моніторинг індикаторів оприлюднити на офіційному сайті Бердянської міської ради у розділі „Стратегічний розвиток” та в Центрах громадських ініціатив. 

Смотреть полностью

шаблоны для dle