Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
Укртелеком
Киевстар
Интелком
5 STARS
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Озеленення площі ЦДЮТ триває!

Озеленення площі ЦДЮТ триває!

Озеленення площі ЦДЮТ триває!За сприянням іноземної неурядовї організації International Alert(Англія) та ГО «ІРЦКК «Діалог» в рамках реалізації проекту «Різні обличчя одного міста» 20 квітня проведено другий етап з закупівлі та висадки декоративних та квіткових рослин на території ЦДЮТ.
Цікавою була ідея створення тінистого саду. Підібрана колекція різних видів хост, планується висадка варієгатного барвінку (Vinca variegata), та обнімуть дерева під хореографічною залою вертикалі з плюща європейського.

Місцевими виробниками та постачальниками рослинної продукції було запропоновано для озеленення таволгу японську (Spiraea japonica), яка буде квітнути впродовж всього літа, та радувати рожевими суцвіттями не тільки вихованців ЦДЮТ та містян, але й гостей Бердянська. Висаджено цинерарію приморську (Cinerariam aritima), яка на півдні України проявляє себе як посухостійкий ажурний багаторічник.

Благодійне цільове пожертвування International Alert також буде використане на придбання однорічних ґрунтопокривних квітів в контейнерах (з закритою кореневою системою). Це розставить яскраві акценти серед багаторічників у міксбордерах та рабатках біля центрального входу в ЦДЮТ. Планується закінчити роботи з озеленення, в рамках проекту, напередодні травневих свят.

cdut.ostv.zp.uaшаблоны для dle