Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Адмінкомісія відклала розгляд протоколу по взуттєвій майстерні для додаткового вивчення питання

Адмінкомісія відклала розгляд протоколу по взуттєвій майстерні для додаткового вивчення питання

На черговому засіданні адміністративної комісії, яке відбулось 10 лютого, було розглянуто 7 протоколів адміністративних порушень, більшість яких стосувалась незаконного розміщення тимчасових споруд.


Зважаючи не те, що питання з розгляду протоколу про незаконне розміщення взуттєвої майстерні набуло значної уваги у місцевих медіа та піднімалось на депутатській комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, промисловості, підприємницької діяльності, ситуацію прокоментував голова адміністративної комісії, керуючий справами виконкому Олексій Юрченко:“Розгляд протоколу про незаконне (без дозвільних документів) розміщення взуттєвої майстерні по вул. Тищенка, 2 вчора розглядалось на адміністративній комісії вже вдруге. У січні протокол було відкладено оскільки не було представника від управління архітектури та містобудування, який би пояснив проблему з видачею дозвільних документів підприємцю. Було доручено надати відповідні роз’яснення на наступному засіданні. Вчора представника від управління також не було і зараз з’ясовуємо чому вони його проігнорували. Проте був підприємець, який пояснив, що з 2018 року він займається оформленням дозвільних документів, але ніяк не може їх отримати з різних обставин, в тому числі є якісь зауваження від архітектури. Тож члени комісії вирішили дочекатись пояснень від спеціалістів і перенесли розгляд протоколу на 24 лютого. Додам, що адмінкомісія у новому складі збирається тільки другий раз і у нас намір розібратися в ситуації чому підприємець з 2018 року не може оформити документи та працювати в законному полі”.Додамо, що з 7 протоколів у двох випадках члени комісії винесли усне зауваження, по трьом протоколам було накладено штрафи на загальну суму 1785 грн, два протоколи було відкладено для розгляду на наступних засіданнях.

Смотреть полностью

шаблоны для dle