Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
Укртелеком
Киевстар
Интелком
5 STARS
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


 • 17-02-2017, 15:32
 • 29
 • 0
18 февраля 11:00 ГЦКиИ (ДК Нефтехимик) Бердянск

Совунью, Нюшу не встречали?

Наверно ждут в концертном зале.

Шутки, игры и веселье

Всем поднимут настроение!


 • 10-02-2017, 15:40
 • 30
 • 0

Ресторанный день в БердянскеЭта суббота, 11 февраля, будет в Бердянске Ресторанным днем. Фестиваль уже успел стать для города хорошей традицией. А в этот раз он совпал с прекрасным праздником – Днем влюбленных. У вас есть прекрасный повод угостить свою половинку вкусным десертом или купить лакомство с собой! В этот раз гостей ожидает еще больше вкусных угощений и необычных напитков.

Смотреть полностью

 • 10-02-2017, 14:06
 • 94
 • 0
Приглашаем на сольную концертную программу Натальи Добряк "Разговор о любви", который состоится 11 февраля в 16.00 в Доме культуры "Райагропромснаб" (ул. Маяковского, 34 - район Колония) в канун Дня Святого Валентина. Вход свободный!


Смотреть полностью

 • 8-02-2017, 12:52
 • 37
 • 0
В конце XVIII века по просторам Северного Приазовья протекало три реки, с одноименным названием Берды, впадающие в Азовское море. Действительно, если подойти к краю горы за нынешним подсобным хозяйством или в районе городского кладбища и посмотреть вдаль, где протекает река Берда, то можно увидеть обширную низменную равнину, густо поросшую камышом.

Смотреть полностью

 • 8-02-2017, 12:49
 • 28
 • 0
Приглашаем на концерт к Дню Святого Валентина!

Смотреть полностью

 • 6-02-2017, 10:10
 • 36
 • 0
Новий соціально-освітній проект, який дає можливість безкоштовного навчання креативним спеціальностями в сфері Фріланс та Медіа. Це простір постійної взаємодії ідей і їх втілення – навчання, роботи та спілкування.

Спеціалізація складається із 6 освітніх онлайн курсів:
 • 2-02-2017, 15:14
 • 23
 • 0


Засновники фестивалю-конкурсу Управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації, Культурний центр “Пектораль”, за підтримки  , Національної Всеукраїнської музичної спілки.

24-25 березня 2017 р. в м. Дніпро буде проводитися Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «Барвистий Віночок». 
 Мета та завдання конкурсу:

Фестиваль ставить за мету відродження і популяризацію народних традицій, звичаїв та обрядів, народного мистецтва, розвиток сучасної української хореографічної творчості, виявлення авторських постановок та підтримку молодих талановитих балетмейстерів, залучення переможців до участі у Міжнародних фестивалях. У фестивалі-конкурсі приймають участь дитячі та дорослі хореографічні та інструментальні колективи, а також вокально-хорові колективи усіх типів: змішані та однорідні, фольклорні, ансамблі пісні та танцю, вокальні ансамблі та хорові капели.Умови проведення конкурсу:

Фестиваль-конкурс проводиться в один тур.  

Учасники представляють два різнохарактерні твори загальним часом звучання не більше 8 хв. Один із творів має бути з української тематики. Мінусова фонограма повинна бути якісною і записана на CD дисках в аудіо форматі, та на флеш-картах. Носії, які мають сторонні композиції в роботу не приймаються. Можливе використання прописного бек-вокалу, не дублюючого партію соліста. Порядок виконання твору відповідає його порядковому номеру, вказаному в заявці. Заміна твору під час фестивалю–конкурсу заборонена!   В Гала-концерт відбираються найбільш яскраві номери учасників. Заяви надаються до 10 березня 2017 року.Номінації конкурсної програми:

1. Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво: декоративний розпис, народний живопис (масло, акварель, гуаш, змішана техніка), графіка(малюнок, гравюра, літографія, плакат) вишивка, народний костюм, виконаний власними руками, гончарні вироби, соломка, бісер, вироби зі скла, заліза, дерева та інші до 4-х виробів, дрібні вироби до 10 шт., художня фотографія;

2. Хореографія (колективи представляють два номери на вибір)

 Фольклорно-обрядовий танець (фрагмент обряду), бажано у супроводі вокальної та інструментальної груп (до 6 хв.)

 Український танець (сюжетний, безсюжетний, стилізований, академічний (до 4 хв.)

 Інший народний танець (до 4 хв.).

3. Фольклорні колективи представляють один-два фрагменти обрядів (календарних, сімейно-побутових) (до 10 хв.)

4. Солісти та ансамблі народних інструментів (домристи, балалаєчники, цимбали бандуристи, сопілкарі, баяністи та інші) представляють два твори (до 8 хв.)

5. Вокал: солісти, дуети, тріо, вокальні ансамблі, представляють два вокальні твори, бажано обрядовий (a-capella), сучасні українські пісні (за бажанням у супроводі танцювальної групи до 8 хв.), обробки українських пісень або інших країн.

6. Хорові колективи представляють два номери на вибір: твори українських класиків, обробки народних пісень та  інші (8 хв.)     

7. Фортепіано: представляються два твори.

Перший – твори українських композиторів; обробки українських тем; фантазії, варіації.

Другий - з фольклорним напрямком композиторів інших країн.

8. Композиторська творчість: композитори виконують твори (до 8 хв.): пісні            (a-capella) або з фонограмою на CD і MD дисках, інструментальні твори на народних інструментах (ноти надаються в журі).Вікові категорії:Вокал                     Хореографія            Інструментальний жанр

Дебют на сцені                Дебют на сцені            Дебют на сцені

I – до 8 – років;                I – діти до 8 років;            I – діти до 8 років;

II – 9 – 11 років;                II – 9 – 12 років;            II – 9 – 11 років;

III – 12 – 14 років;                III – 13 – 16 років;            III – 12 - 14 років;

IV – 15 – 16 років;                IV – 17 – 25 років;             IV – 15 – 17 років;

V – 17 – 23 років;                 V – 26 і старші;            V – 18 – 23 років;

VI – Дорослі 24 та старші;         VI – Змішана.            VI – Змішана;

VII - Змішана.                VII – Студент.            VII - 24 і старші.    

VIII – Студент.                                    VIII – Студент.

Програма проведення:

24    березня   -  Інструментальна розминка. Конкурсна програма.

25 березня - Підведення підсумків. Аналіз конкурсних робіт. Гала-концерт. Урочисте нагородження.Фінансові умови:

Соліст - 350 грн.

Дует - 200 грн. (за одну особу), видається один диплом, один кубок;

Від 3 до 5 осіб  – 150 грн. (за одну особу), видається один диплом, один кубок;

Ансамблі від 6 осіб і вище 130 грн (за одну особу), видається один диплом, один кубок;Організаційні витрати здійснюються за рахунок фонду фестивалю, що складається з благодійних внесків учасників (акредитація).

За бажанням готель - 120 грн. за добу з кожної людини, без харчування оплата готівкою (по прибутті на фестиваль). Транспортні витрати та витрати, пов'язані з присутністю в м. Дніпро на фестивалі-конкурсі беруть на себе учасники фестивалю. Зустріч та від'їзд колективів (від 6 чол.) в день заїзду здійснюється за попередньою заявкою.

Нагороди:

Нагороди  переможців:  дипломи, кубки, подарунки, подяки.                                                      Призовий фонд  конкурсу формується за рахунок вступних внесків конкурсантів

Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає. Кожен Лауреат І, II, III ступеня конкурсу або Дипломант (соліст, дует або ансамбль) нагороджується кубком та дипломом. Володар Гран-Прі (соліст, дует або ансамбль) нагороджується кубком, дипломом та подарунком. У разі відсутності конкурсантів  у  день нагородження – оргкомітет  не  несе  відповідальність  за  збереження  кубків та дипломів.Участь у фестивалі підтверджується заявою та 50% передплатою за кожного конкурсанта. Оплата за участь перераховується не пізніше 10 березня 2017 р.

Культурний центр “Пектораль” АКБ “Новий”, р/рах. 26009310016101 МФО 305062, ОКПО 20223765, м. Дніпропетровськ.

Призначення платежу: участь у фестивалю П.І. учасника. 

Смотреть полностью

 • 2-02-2017, 14:32
 • 36
 • 0

У МОВІ – ОЧІ ВОЛОШКОВІ1 лютого – минає 115 років від дня народження Лятуринської Оксани Михайлівни (1902-1970), малярки, скульптора, письменниці, поетки, громадської діячки. Народилася на х.Ліски, нині у складі с.Хоми Збаразького р-ну Тернопільщини, з-за родинних обставин емігрувала до Німеччини, далі до Чехословаччини, де навчалася і творила у царині пластичного, художнього мистецтва, великі здобутки мала і в літературній творчості.


Смотреть полностью