Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Культура » До дня української писемності та мови

До дня української писемності та мови

До дня української писемності та мовиЦього разу, на черговому засіданні, йшлося про стан виконання в поточному році заходів плану діяльності координаційної ради, про підготовку та проведення урочистих заходів до Дня української писемності та мови, 80-х роковин голодомору 1932-1933 років, до Дня Збройних сил України. Зараз триває робота над планом роботи на 2013 рік.
Як зазначив секретар координаційної ради, головний спеціаліст організаційного відділу виконкому Ігор Зубрицький, представники ради взяли участь у 6-й Міжнародній конференції з питань патріотичного виховання молоді, що проходила в Запоріжжі, де представили досвід та напрацювання Бердянської ради.
Голова громадської організації «Українська громада» Леонід Подколзін говорив про спільну діяльність виконкому з громадською організацією «Українська громада» у пошуку можливості встановлення у місті Бердянську пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку до ювілейної, 200-ї річниці з дня його народження, що відзначатиметься у 2014 році.
Говорили також про досягнення та проблеми при проведенні в школах та гімназіях міста щорічних конкурсів на краще знання української мови, про практичне виховання на героїчних традиціях Українського козацтва у Бердянській школі «СПАС». «Спасівці» відновили пам’ятник козацькому старшині І.Засорину на старому цвинтарі. Між іншим йшлося про діяльність на громадських засадах центрів національно-патріотичного виховання та інше.

rada.berdyansk.netшаблоны для dle