Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
Укртелеком
Киевстар
Интелком
5 STARS
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Культура » Святкуємо День Незалежності України!

Святкуємо День Незалежності України!

Організаційний комітет з підготовки і проведення державного свята Дня незалежності України запрошує вас взяти участь у заходах з нагоди святкування 23-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.

У суботу, 23 серпня, о 9-30 розпочнеться урочиста хода із великим Державним Прапором України. У ній візьмуть участь депутати міської ради, представники міськвиконкому, навчальних закладів міста, партійних і громадських організацій національно-патріотичного спрямування. В святковій колонні також візьмуть участь: представники громадських формувань, національно-культурні товариства, трудові колективи підприємств, установ, організацій, мешканці та гості міста.Організаційний комітет з підготовки і проведення державного свята Дня незалежності України при виконкомі Бердянської міської ради запрошує вас взяти участь у заходах з нагоди святкування 23-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.

У суботу, 23 серпня, о 9-30 розпочнеться урочиста хода із великим Державним Прапором України. У ній візьмуть участь депутати міської ради, представники міськвиконкому, навчальних закладів міста, партійних і громадських організацій національно-патріотичного спрямування. В святковій колонні також візьмуть участь: представники громадських формувань, національно-культурні товариства, трудові колективи підприємств, установ, організацій, мешканці та гості міста.Урочиста хода розпочнеться від 5-го корпусу Бердянського державного педагогічного університету. Завершиться вона на площі І Бердянської Ради, де о 10-00 відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапору України на центральному флагштоці перед виконкомом.О 12-00 близько 75 автомобілів з державними прапорами України візьмуть участь у Автомайдані, який побуває у різних мікрорайонах міста.У неділю, 24 серпня, з 17-00 до 18-00 в акваторії Бердянської затоки на катерах підприємців із державними прапорами України проходитиме Аквамайдан. У ньому можуть взяти участь усі біжаючі мешканці та гості нашого міста.З 17-30 до 20-00 на Приморській площі проходитимуть урочисті збори та загальноміський концерт кращих творчих колективів міста, присвячений 23-й річниці незалежності України.  

Смотреть полностью

шаблоны для dle