Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Культура » Виставка «Сповідь Кобзаревої душі…»

Виставка «Сповідь Кобзаревої душі…»

Виставка «Сповідь Кобзаревої душі…»Бердянський художній музей ім. І.І.Бродського запрошує на відкриття виставки «Сповідь Кобзаревої душі…» (з нагоди 200 - річного ювілею з дня народження Т.Г.Шевченка та 150-річчя з дня його перепоховання). До Вашої уваги експонуються роботи на сюжети Шевченківських творів. Відкриття відбудеться 6 березня 2013 року о 12.00 годині.

Незрівняна краса, принадність і чарівна сила Шевченкової поезії захоплює і хвилює мільйони читачів, глибина змісту і художня досконалість робить твори великого Кобзаря неперевершеними мистецькими зразками.
Ще Іван Франко, роздумуючи над секретами поетичної майстерності Шевченка, говорив про надзвичайну особливість його таланту – вміння картинно передавати світ. Це однаково притаманне як поетичним творам Тараса Григоровича, так і малярським. Поезії Шевченка вражають читача саме картинністю, тим баченням і відтворенням навколишнього життя, яке властиве тільки справжньому майстрові пензля.
Поезія Шевченка здобула загальнонародне визнання, принесла її творцеві любов читачів і невмирущу силу, але не менш багата і цікава творчість Шевченка – художника. Для розвитку українського образотворчого мистецтва вона мала таке ж велике значення, як його поезія для розвитку нової української літератури…

Воскресну нині! Ради їх,
Людей закованих моїх,
Убогих, нищих… Возвеличу
Малих отих рабів німих!
Я на сторожі коло їх
Поставлю слово…

З виставкою можна ознайомитися у приміщенні Бердянського художнього музею за адресою: К.Маркса, 29 щодня з 10.00 до 17.00 вихідний — понеділок.шаблоны для dle