Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Культура » Персональна виставка ТЕТЯНИ ВОЛОДЬКО

Персональна виставка ТЕТЯНИ ВОЛОДЬКО

Персональна виставка ТЕТЯНИ ВОЛОДЬКО«Чарівний світ барв» - така назва другої персональної виставки Тетяни Володько, яка відкривається в художньому музеї ім. І. І. Бродського 22 березня в 15.00 г. Тетяна народилася в Бердянську, де з відзнакою закінчила художню школу. Виставку можна відвідати в залах художнього музею щоденно з 10.00 до 17.00 години, вихідний – понеділок. На виставці будуть представлені живописні пейзажі, натюрморти, оригінальні та яскраві гобелени.
У 1991 році закінчила відділення живопису Луганського державного художнього училища.
У 1996 році закінчила з відзнакою Бердянський державний педагогічний інститут ім. П. Д. Осипенко за спеціальністю «Початкове навчання та образотворче мистецтво».
З 1996  року працює старшим викладачем кафедри початкової освіти в Бердянському державному педагогічному університеті.
2004 - 2010 роки – заступник директора з виховної роботи та міжнародних зв’язків Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету.
У 2005 році організувала студентську театральну групу «Сальвадор».
З 2010 року – майстер ткацтва Національної Спілки майстрів народного мистецтва України.
Вона неодноразовий учасник міжнародних пленерів, арт–проектів, акцій. ЇЇ роботи зберігаються в Бердянському художньому музеї імені І.І. Бродського, Маріупольському Міському центрі сучасного мистецтва та культури ім. А.І. Куїнджі, приватних колекціях України та зарубіжжя.шаблоны для dle