Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Культура » Потенціал взаємодії: НУО, влада та громада

Потенціал взаємодії: НУО, влада та громада

Запрошуємо Вас взяти участь у заході, який відбудеться 17 листопада 2016 р.  з 14:00 до 17:00 у м. Бердянськ, за адресою вул. Центральна, 51, Перше Антикафе Бердянська «Час Є!»Програма заходу:

Частина перша.

Круглий стіл "Потенціал взаємодії: НУО, влада та громада".

В рамках круглого столу планується обговорити проблемні питання, які постали сьогодні перед внутрішньо переміщеними особами. А також потенціал взаємодії НУО, влади та громади для вирішення цих питань. На круглому столі будуть презентовані діючі проекти, а також ті, що стартують найближчим часом. Ми сподіваємось, що під час круглого столу буде налагоджено нове партнерство, в тому числі міжсекторальне. Захід пройде у форматі вільного спілкування за чашкою чаю або кави.Частина друга

Організаційна зустріч «Мережування громадських організацій ВПО у Запорізькій області

В рамках зустрічі відбудеться обговорення створення в Запорізькому регіоні Коаліції громадських організацій ВПО. Метою такої коаліції є вирішення проблем ВПО через адвокацію виборчих та інших прав на місцевому рівні, посилення громадянської відповідальності серед ВПО шляхом залучення до участі в громадських організаціях, посилення впливу ВПО на рішення щодо проблем ВПО в органах місцевого самоврядування та місцевої влади.

Організатори :

ЗОГО  «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія» у партнерстві з ГО «Донбаська Ініціатива «Міст», в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

Перше Антикафе Бердянська «Час Є!», за підтримки ГО «Центр Соціальна Дія» у рамках проекту «Розвиток регіональної мережі у підтримку вимушених переселенців», який реалізується за підтримки Посольства Королівства Нідерланди.Смотреть полностью

шаблоны для dle