Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
Укртелеком
Киевстар
Интелком
5 STARS
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Культура » Використання технології інтерактивного навчання

Використання технології інтерактивного навчання

З  метою обміну досвідом роботи, популярізації роботи гуртків, підвищення якості позашкільної освіти 6 грудня 2016 р. о 10.00 в Центрі дитячо-юнацької творчості  ім.Є.М. Руднєвої відбудеться презентація досвіду роботи «Використання технології інтерактивного навчання в роботі методичної служби позашкільного закладу» за участю методистів міського відділу освіти, директорів, заступників директорів, методистів позашкільних навчальних закладів нашого міста в рамках «Місячника позашкільника», який ініціював міський відділ освіти.


Актуальність проведення такого заходу в тому, що В Україні набирає обертів реформа освітньої системи. Позашкільна освіта, як і вся освітня галузь, сьогодні переживає процес перетворень. 2016 рік для позашкільної галузі є принциповим. Дорожною картою освітньої реформи (2015–2025) саме в 2016 році передбачено оновлення законодавчої бази з позашкільної освіти. Велике значення має той факт, що проектом нової редакції Закону України «Про освіту», позашкільну галузь віднесено до складових структури системи освіти держави. Але це – лише перший крок на шляху реформування. Слід зауважити, що вітчизняний погляд на роль позашкільної освіти в освітньому просторі цілком співпадає з тим, який існує в західноєвропейських країнах: позашкільна освіта забезпечує освітню діяльність (розвиток) дітей і молоді у вільний від навчання час, що надважливо в умовах ХХІ століття.

Як відомо, ефективність роботи позашкільних навчальних закладів залежить від інноваційних наробок педагогів, втілених в навчально-виховний процес. Педагог має не тільки постійно дбати про інноваційний потенціал своєї професійної діяльності, але й анонсувати його за межами установи, активно презентувати свій досвід в професійному середовищі, що надважливо за для формування іміджу позашкільної сфери серед громадськості, особливо в час переформатування територіальних громад на місцях.

Такий досвід є у Центрі дитячо-юнацької творчості, активному члену Асоціації позашкільних навчальних закладів України, який є комплексним позашкільним навчальним закладом, що реалізує позашкільну освіту з різних напрямів, а саме: художньо-естетичного, науково-технічного, соціально - гуманітарного, фізкультурно-спортивного, оздоровчого.Смотреть полностью

шаблоны для dle