Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Культура » XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно

XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіноНа початку грудня в Бердянську стартує XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Чотири градуси» та присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Екологи прогнозують: до кінця сторіччя саме на стільки підніметься середня температура на Землі, що спровокує природні катаклізми на планеті. Фестиваль пропонує відвідувач(к)ам стати каталізатором змін і подивитися на питання захисту довкілля з різних точок зору – не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії, екоакції.2 грудня в Бердянську відбудеться еко-кухня, на якій ми пропонуємо всім бажаючим поїсти разом з нами смаколики та поговорити про екологічні виклики які сьогодні є у суспільстві.

Перший показ цьогорічного фестивалю відбудеться 3 грудня в Центрі дитячої та юнацької творчості о 12.00 (каб.№ 17). І наш фестиваль розпочнеться із зворушливої історії про дорослішання з програми DOCU/ЮНІСТЬ. Ми пропонуємо разом подивитись фільм «Dixie Land» Романа Бондарчука про дивовижний дитячий джаз-бенд на березі Чорного моря. Цього літа стрічка отримала нагороду на Одеському кінофестивалі-2017 як найкращий український повнометражний фільм.

Протягом тижня ми запрошуємо вас на відкриті покази які відбудуться:

4/12 — 16:00 — Бердянський державний університет, вул. Шмідта 4 (зал засідань) прес-конференція, після якої перегляд та обговорення фільму  «Народжені бути вільними». Ця стрічка розповідає про глобальну торгівлю китами, дельфінами й моржами – бізнес, сповнений жорстокості та корупції. Це відважне викривальне дослідження від журналісток-дайверок отримало приз глядацьких симпатій на Docudays UA-2017.

6/12 — 17:00  — Бердянський державний університет, вул. Горького 17 (ФФСК),  фільм «Війна химер» — особиста історія однієї з режисерок, яка переосмислює власний травматичний досвід, пов’язаний із війною. Це подорож двох закоханих до лінії фронту та спроби спільного життя після всього пройденого.

7/12 – 16:00 — ЦДЮТ, гурток «Юн-прес», вул. Праці24/56, фільм «Audience Emancipated: Боротьба за кінотеатр «Емек».  У стрічці, реалізуючи своє право на місто, мешканці Стамбула виступають проти комерціалізації публічного простору.

І закриття фестивалю відбудеться 10 грудня о 12:00  в Центрі дитячої та юнацької творчості о 12.00  (каб.№ 17)

Ми пропонуємо разом подивитись фільм «Процес: Російська держава проти Олега Сенцова»,  обговорити становище українських політв’язнів в застінках Кремля, та підписати листівки із словами підтримки.

Крім того в рамках фестивалю відбудуться цікаві воркшопи, які ми анонсуємо трохи пізніше.

І спеціально для школярів міста Бердянськ та Бердянського району пройдуть в навчальних закладах пройдуть покази фільму «Боротьба Джамали».

Тож чекаємо на зустрічі на фестивальних майданчиках!


Смотреть полностью

шаблоны для dle