Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Культура » XI Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золотий Зорепад»

XI Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золотий Зорепад»

30 квітня 01 - 02 травня 2018 року

В місті Дніпро буде проводитись Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики та академічного вокалу "Золотий Зорепад".

Умови проведення конкурсу:

Кількість турів - І тур. Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується на  

основі заявок переданих електронною поштою до 10 квітня 2018р. 
Для  інструментального жанру обов'язкове виконання  двох різнохарактерних творів на вибір. Солістам академічного вокалу пропонується виконання арії з опер та оперет, романсів, кантат, а також українських творів, в академічному стилі. Щодо інших номінацій, бажано, щоб перший твір був наближений до класичного стилю, другий - за вибором.   Мінусова фонограма повинна бути якісною і надіслана у форматі МП-3 на єл. адресу КЦ Пектораль kc.pektoral@i.ua та на флеш-картах  виключаючи на носії сторонні  композиції. При порушенні цих рекомендацій організатори фестивалю за якість звучання відповідальності не несуть.

Загальний час звучання не більше 8 хвилин, оркестр - до 12 хвилин, камерні ансамблі - 12 хвилин, опера - до 15 хвилин. Виступи, які перевищили ліміт часу, можуть бути зупинені членами журі. У конкурсній програмі гра по нотах заборонена. При виконанні академічного вокального твору забороняється використання мікрофона.

На кожного соліста, ансамбль, на кожну вікову категорію - окрема заявка! Заявка повинна бути надрукована українською мовою! У разі неправильно заповненої заяви організатор не несе відповідальність за незручності, пов'язані з перебуванням на фестивалі-конкурсі. У гала-концерт відбираються найбільш яскраві номери учасників.

Порядок виконання твору відповідає його порядковому номеру, вказаному у заявці. У разі порушення порядку виступу з вини учасника будуть знижені оцінки виступу. Заміна твору під час фестивалю-конкурсу заборонена! Розминка по класам - згідно конкурсної програми. Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає. Кожен Лауреат I, II ступеня нагороджується кубком та дипломом.     Лауреат III ступеня, дипломант (соліст, дует або ансамбль) та учасник нагороджується медаллю та дипломом. Володар Гран-прі (соліст, дует або ансамбль) нагороджується кубком, дипломом та подарунком. Дипломи і кубки вручаються під час нагородження. У разі відсутності конкурсантів у день нагородження оргкомітет не несе відповідальність за зберігання кубків та дипломів.

    Необхідно вислати фотографію учасників на e-mail: kc.pektoral@i.ua

із зазначенням прізвища і міста до 01 квітня 2018р.Номінації конкурсної програми:1. Інструментальний жанр: (ансамблі з 7 виконавців допускається - 1 викладач, з 12 виконавців - 2 викладача, оркестр від 15 виконавців - 3 викладача);

• Фортепіано (солісти, дуети);

Піаніст-соліст: концерт для фортепіано з оркестром (партію оркестру грає викладач). Загальний час звучання для дітей до 8 хвилин, для дорослих – до 12 хвилин;

• Струнно-смичкові інструменти (солісти, ансамблі, оркестри, камерні ансамблі );

• Народні інструменти (солісти, ансамблі, оркестри);

• Духові та ударні інструменти (солісти, ансамблі, оркестри);

• Вокально-інструментальні ансамблі;

• Електронна музика.

2. Композиторська творчість: надання нот журі. Композитори представляють 2 твори: для дітей до 8 хвилин, для дорослих – до 12 хвилин.

    а) Повільна композиція (інструментальний жанр або вокальний).

    б) Обробка народної теми: варіації, жанрові варіації або обробка народної пісні, фантазія на українську тему.

3. Концертмейстер.

4. Вокал академічний: солісти, ансамблі, хори, опера (у заявці зазначити необхідність розбивки номерів, або виконання буде виконуватися 2 номери поспіль).

5. Джаз інструментал (солісти, ансамблі, оркестри).

6. Музично-художня композиція.

7. Конкурс методичних робіт - тема: сучасні методи роботи з підростаючим поколінням, методичні новинки, корисні рекомендації та розробки в допомогу молодим фахівцям які засновані на розвитку творчих навичок у молодого покоління на сучасному етапі. Розкриття теми усно за 10 хвилин. Роботи котрі не відповідають запропонованій тематиці розглядатися не будуть (припускається використання відео, аудіо та ілюстраційного матеріалу), роботи подаються до 10 квітня.

 

Вікові категорії:

        Дебют,    

        I    - до 8 років;            V    - від 18 до 23 років;  

        ІІ    - від 9 до 11 років;        VI    - Змішана;

        ІІІ    - від 12 до 14 років;        VII    - студент;

        ІV    - від 15 до 17 років;        VIII    - від 23 і старше.

Програма проведення:

30 квітня – 01 травня -     Конкурсна програма,

02 травня -                            Підведення підсумків, аналіз конкурсних робіт, урочисте     нагородження, гала концерт.Фінансові умови:

Організаційні витрати здійснюються за рахунок фонду фестивалю, який складається з благодійних внесків учасників (акредитація).

Соліст -         360 грн.;  

Дует -         200 грн. - з однієї людини, видається один диплом, один кубок,

Колективи, ансамблі, від 3 і вище  - 160 грн. - з однієї людини, видається один диплом, один кубок,

Майстер-клас – 50 грн. з однієї людини.

Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується на основі поданих заявок а також документів, які підтверджують 50% передоплату за участь.

Оплата проводиться до10 квітня 2018р.

   Участь у фестивалі підтверджується заявою та 50% передплатою за кожного конкурсанта.

ППФ "Пектораль" в  ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК",

р/рах. 26007050278190 , МФО 305299 , ОКПО 20223765 , м. Дніпро.

Призначення платежу: участь у фестивалі П.І. учасника.

Можливі зміни вартості участі у фестивалі-конкурсі та проживання.

За бажанням готель - 150 грн. за добу з однієї людини, без харчування, за готівковий розрахунок по прибутті на фестиваль. За бажанням харчування в кафе готелю, сніданок або вечеря.

Транспортні витрати та витрати, пов'язані з присутністю в м. Дніпропетровську на фестивалі-конкурсі беруть на себе учасники фестивалю.

Зустріч проводиться тільки для колективів (від 6 осіб) в день заїзду.На фестивалі буде  проводитися  професійна  фото/відео  зйомка  від медіа-партнера Репортаж,  та організована виїзна фотостудія для усіх бажаючих.

Є   можливість   заздалегідь  замовити  фотозйомку  вашого  виступу  чи   студійну  фотосесію  у професійних фотографів. Додатково  є  можливість   замовити    багатокамерну  зйомку  виступу,  що  Вас  цікавить,  з подальшим монтажем   у  готовий  високоякісний  фільм!

Робіть  передзамовлення  до початку  фестивалю  – і Ви отримаєте додатковий бонус!

Смотреть полностью

шаблоны для dle