Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Культура » Фестиваль документального кіно Lampa.doc

Фестиваль документального кіно Lampa.doc

Фестиваль документальних фільмів Lampa.doc цього року пройде вперше у Бердянську. Вже 22, 23 та 24 червня можна буде безкоштовно подивитись якісну документалістику.«Кіно під зорями біля моря»
Покази відбуватимуться 22-23-24 червня
Початок о 20:30
За адресою: вул. Горького, 19
(біля корпусу 5Б, БДПУ)Фестиваль цого року проходить вже втретє і щойно завершились покази у Запоріжжі, наступний – Бердянськ. За традицією в кожному з міст проходить по три кіновечори просто неба. Добірка Lampa.doc складається з 12 високоякісних фільмів виробництва України і Польщі останніх років, що є учасниками та переможцями національних та міжнародних кінофестивалів. Окрім того можна буде побачити молоде українське кіно, зроблене в майстернях документального кіно фестивалю 86, INDIE LAB, та майстерні Сергія Буковського.Цьогорічна кіно програма фестивалю тематично спрямована на діалог між поколіннями та сімейні стосунки. Так, зокрема, можна буде побачити фільм-переможець Одеського міжнародного кінофестивалю «Головна роль» про видатну українську акторку Ніну Антонову, знятий її сином – одним з найкращих українських документалістів сьогодення Сергієм Буковським. В програмі, як завжди, є кіно із гумором, до такого належить ліричний «Щоденник подорожі» метра польського документального кіно Пьотра Сташіка, іронічний фільм про свою родину «Кіно для Карлоса» від Ренато Боррайо Серрано, представника школи Марини Разбєжкіної та самоіронічний погляд на одне польське містечко від Агнєшки Елбановської «Полонез». А ще кіно про дитинство та літо, каучсерфінг, будівництво болідів і багато іншого.«Бердянськ вперше з’виться на карті Lampa.doc, і це хвилюючий момент, бо не знаєш якою може бути реакція глядачів на наше кіно, який буде інтерес до події. Проте команда Lampa.doc вже звикла до викликів і ми чекаємо з нетерпінням свого нового глядача і віримо в те, що фестиваль не залишить людей байдужими» - поділилась організаторка фестивалю, Наталя Красильникова.

Щороку географія Lampa.doc розширюється і 2018 він охопить дев’ять міст України. Тур триватиме цілих три місяці і команда фестивалю після Запоріжжя та Бердянську рушить до Краматорську, Червонограду, Луцьку, Ужгорода, Житомира, Умані та Кропивницького. Покази українського та польского кіно відбудуться також у Варшаві.

Як завжди усі заходи фестивалю Lampa.doc відкриті для широкого загалу та є безкоштовними.

Додаткова інформація за телефоном
+38 050 382 76 01 / Наталія Красильникова


Смотреть полностью

шаблоны для dle