Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Культура » #щедрийвівторок пройде також і в Бердянську

#щедрийвівторок пройде також і в Бердянську

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. В Україні #ЩедрийВівторок вперше пройде 27 листопада 2018 року.#ЩедрийВівторок об'єднає всю країну навколо добрих справ та вкотре доведе, що українці — нація добродіїв. Ми ладні стояти пліч-о-пліч заради доброї мети, волонтерськими зусиллями будувати країну, допомагати один одному і рятувати тих, хто цього потребує.

В Бердянську партнерами проекту стали Перше Антикафе Бердянська «Час Є!». 27 листопада команда Антикафе разом з волонтерами завітає до Бердянської школи-інтернату та проведуть для дітей ігротеку. А можливо ще й тренування з професійним фітнес-тренером, зараз саме йде узгодження програми.

А щоб свято було Святом дітям планують придбати солодощі та розвивальні настільні ігри.

Організатори запрошують бердянців долучитись до акції.

Стати волонтером проекту. Потрібна допомога при зборі коштів та проведенні ігротеки (необхідно вміти грати у 3-4 настільні гри, любити дітей та обрати цікаву тему для спілкування з дітьми).

Придбати солодощі для дітей. Прослідкуйте, щоб солодощі були свіжими, перевірте термін придатності та склад.

Придбати для дітей настільні ігри. На ваш смак, але можемо надати консультацію.

Провести захід, завдяки якому ми зможемо зібрати кошти на солодощі та ігри для дітей.

Передати гроші на придбання солодощів та ігор для дітей. Скринька стоїть у Антикафе (вул.Центральна,51). Номер карти повідомимо за потреби.

Поширити інформацію про #щедрийвівторок через соціальні мережі, та розповісти своїм друзям.

Однією з перших акції по збору коштів стала презентація Валентини Грімової про подорож до Китаю, вже заплановано майстер-клас із розпису пряників від Наталії Яковенко, тренування від Сергія Радченко, до акції долучились волонтери з Бердянського муніципального ліцею.

Ви можете придумати і провести свою добру справу. На сьогодні, по всій Україні заплановано більше 1000 заходів.

Дізнатись подробиці, долучитись, проконсультуватись можна за телефоном (066)770-85-23 координаторка проекту в Бердянську Алла Мельничук.

Новини заходу можна прочитати за посиланням

Марія Кушнір

Смотреть полностью

шаблоны для dle