Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Культура » Проведення обласного семінару практикуму на базі ЦДЮТ

Проведення обласного семінару практикуму на базі ЦДЮТ

10-11 жовтня 2019 року на базі Бердянського педагогічного університету та Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є.М. Руднєвої відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області буде проведений обласний семінар-практикум «Діалог актуальних дискурсів хореографічної освіти: теорія, методика, практика».Семінар об’єднає 35 керівників хореографічних колективів, психологів та методистів ЗПО, викладачів ЗВО, які готують майбутніх хореографів, і має всі підстави стати комунікаційною, інформаційною та освітньою платформою для всіх учасників. Впродовж 2-х інформаційно-насичених днів учасників чекають фахові зустрічі, ексклюзивні дискусії, покази авторських методик педагогів-хореографів Народного художнього колективу «Ансамбль естрадного танцю «МарЛен»», цікаві обговорення тощо. Для учасників також підготовлений збірник тез доповідей та статей.

Семінар-практикум - це чудова нагода для керівників хореографічних колективів Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Луганської області обмінятися практичним досвідом, новими напрацюваннями, інноваційними методиками, він дає можливість почути один одного і спільно опрацювати вектор розвитку української хореографічної педагогіки, окреслити нові шляхи для вирішення непростих завдань реформування позашкільної освіти в Україні.

Побачити здобутки бердянських хореографів, учасники семінару зможуть на ювілейному концерті з нагоди 20-річчя спеціальності «Хореографія» БДПУ, який відбудеться 12 жовтня о 14.00 в МПК.

Підготувала заст.директора ЦДЮТ Масютіна М.Е


Смотреть полностью

шаблоны для dle