Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Культура » Презентація "Концепції розвитку велоінфраструктури м. Бердянськ"

Презентація "Концепції розвитку велоінфраструктури м. Бердянськ"

Бердянську, ми віримо, що безпека має бути пріоритетом для кожного, а безпека на дорозі - відповідальність всіх учасників дорожнього руху та міської влади, зокрема. Тож ми запрошуємо доєднатись до події, яка розкриє етапи наступних кроків у розвитку велосипедної інфраструктури м. Бердянськ - "Презентації "Концепції розвитку велоінфраструктури м. Бердянськ"Коли: 23.06.2020 з 12.00 до 13.00

Де: on-line на facebook сторінці Громадської організації “Спільно HUB” 

У відповідності на виконання засад публічності, прозорості та підзвітності "Програми розвитку велоінфраструктури м. Бердянськ на 2020 рік", якою опікується Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради спільно з переможцем тендеру на надання послуг розробки концепції розвитку велоінфраструктури м. Мелітополь - “U-Cycle”, Громадська організація "Спільно HUB" у партнерстві з “Бердянським велоклубом” та “Першим Антикафе Бердянська “ЧАС Є!” проведе презентацію основних положень документу.

Щиро запрошуємо представників та представниць ЗМІ, активістів та активісток, велосипедистів та велосипедисток, представників та представниць депутатського корпусу на презентацію.


Спікери події:

Ганна Дворна - виконавча директорка Громадської організації “Спільно HUB”;
Павло Люцканов - головний спеціаліст відділу капітального та поточного ремонту Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради;
Інна Власова - активістка “Бердянського велоклубу”;
Алла Мельничук - програмна директорка, співзасновниця Першого Антикафе Бердянська “ЧАС Є!”;
Анастасія Макаренко - виконавча директорка “U-Cycle” (Громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”);
Наталя Князева - експертка “U-Cycle” (Громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”).

Документ заплановано до винесення на одну з найближчих сесій міської ради для затвердження його як розпорядчого та основоположного до виконання.

Презентація документу “Концепція розвитку велоінфраструктури м. Бердянськ” виконується в рамках проєкту «ВелоМіста», який організовує Громадська організація «Спільно HUB» у партнерстві з "Бердянським велоклубом", "Першим Антикафе Бердянська "ЧАС Є" та Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Смотреть полностью

шаблоны для dle