Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Культура » Новий грантовий конкурс для студентів ЗВО України

Новий грантовий конкурс для студентів ЗВО України

В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" стартував новий VI конкурс для здобувачів вищої освіти. Для освітян, які навчаються в закладах вищої освіти, це вже VI конкурc, який організовує компанія CyberShark - ініціатори такого соціального проєкту в Україні. Призовий фонд VI конкурсу складає 63 000 грн.Прес-конференцію, з приводу старту нового конкурсу, можна переглянути за посиланням

Детальніше про діючий конкурс:

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти 2-5 курсів (в т.ч. і магістри), не зважаючи на фаховий напрямок навчання. Переможці (а їх буде троє) отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн, а студенти, які займуть 2гі та 3ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.

Студенту необхідно написати унікальну аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем та надіслати на поштову скриньку організваторів grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

Ознайомитися з умовами та темами конкурсу, подати заявку на участь можна на сторінках конкурсу грантонадавачів:

І грант - https://proflowers.ua/page/scholarship «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу»

ІІ грант - https://avtoboom.com.ua/scholarship/ «Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку»

ІІІ грант - https://posylka.net/uk/scholarship «Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів»

Готові роботи приймаються до 14 грудня.Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту.
Смотреть полностью

шаблоны для dle