Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Культура » Код:ГЕНДЕР повертається в Бердянськ

Код:ГЕНДЕР повертається в Бердянськ

Проект Код:ГЕНДЕР, який був започаткований в Бердянську в 2017 році, та відбувся в декількох містах України, знову відбудеться в рідному місті.
Мета проекту – залучити молодь бердянська до дискусії про гендерні ролі, та звернути увагу на гендерне різноманіття.
В 2017 році участь в проекті прийняло більше 200 студентів, які в той час навчались в Бердянську. Лекції з дискусіями та воркшопами відбулись у 8 начальних закладах. І кожен учасник/учасниця створили свій плакат на тему гендерних стереотипів. Виставка створена з плакатів учасників/ниць окрім Бердянська відбулась в різних містах України.В цьому році, зважаючи на карантинні обмеження, лекції-воркшопи відбудуться онлайн. Команда Антикафе запрошує до участі учениць/учнів старших класів та студентів/ок, які на час локдауну залишаються в Бердянську. Лекція-воркшоп триватиме півтори години. За цей час під керівництвом тренерів учасники/учасниці створять плакати, які будуть презентовані на відкритті виставки в міському палаці культури.

Під час відкриття виставки буде презентовано і новий мурал від команди «Культурні урбаністи», концепція якого почала розроблятись на зустрічах ініціативи два місяці тому.Зараз художниця Дар’я Юдіна розробляє ескіз муралу. Відкриття муралу разом з відкриттям виставки відбудеться одразу після завершення локдауну. Точну дату організатори повідомлять пізніше.

Щоб взяти участь в створенні виставки реєструйтесь  за посиланням - http:// https://brd.customer.smartsender.eu/lp/BS1zVkV3

Про результати відбору буде повідомлено окремо.

Проект КОД:ГЕНДЕР реалізується командою Культурні урбаністи за підтримки European Youth Foundation, Cooperation and Development Network Eastern Europe і Ради Європи

#cdnee #eyfcoe

Марія Кушнір

Смотреть полностью

шаблоны для dle