Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Культура » Воркшоп Віршування містом

Воркшоп Віршування містом

Антикафе «Час Є» запрошує на безкоштовний дводенний міждисциплінарний воркшоп «Віршування містом». Сьогодні в поезії і літературі дивно бути генієм, винахідником і великим майстром слова. Це не виправданно складно. Та й є стійке відчуття, що для чесної творчості не потрібні лавровий вінок і обраність Богом. Але бажання писати не зникає. Навпаки.Просто не хочеться повторюватись. Є стійке бажання знайти свою особливу мову і навіть щось змінити в навколишньому світі. В такому разі, з чого почати?

Воркшоп «Віршування міста» створений для тих, хто хоче розширити своє уявлення про те, як по-різному сьогодні можна писати. За два дні інтенсивного знайомства з сучасним мистецтвом і новими медіа ви зможете створити індивідуальний метод для своєї літературної практики.

А паралельно з цим знайдете зручну для вас форму публічної самопрезентації і розвините навички сценічного читання.

Ви навчитесь залучати в процес своєї творчості ресурси публічних просторів, алгоритмів соціальних мереж і баз даних, а також використовувати специфіку різних видів сучасного мистецтва (відео, перформанс, музика, research-based art).

Набутий на цьому воркшопі досвід дасть побачити поезію і літературну творчість, як засіб для здійснення суспільних змін і впливу на ріст інклюзивності в місті.

Воркшоп проводить Олексій Мінько — український митець і дослідник, екс-концептмейкер в .t theatre company. Він займається поєднанням перформативних практик і нових медіа, досліджує теорію і історію сучасного мистецтва. В своїх роботах використовує сайт-специфік театр, текст і відео.

Воркшоп «Віршування міста» – один із заходів проєкту Культурні урбаністи.

Він відбудеться завдяки підтримці Європейського фонду за демократію (European Endowment for Democracy).

Проєкт «Культурні урбаністи» команда Антикафе «Час Є» створила, щоб об’єднати бердянців, які цікавляться культурою та розвитком міста. Якщо це про вас, долучайтеся до їхніх сторінок у Фейсбуці або Інстаграмі.

Коли? 20 та 21 лютого з 9:30 до 17:00

Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Реєстрація за посиланням docs.google.com/forms

Смотреть полностью

шаблоны для dle