Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Город он-лайн » Звернення міського голови

Звернення міського голови

Шановні бердянці! Нам з вами випала честь відзначити знаменну дату – 185-річчя заснування нашого улюбленого Бердянська! Ця дата – гарний привід підбити проміжні підсумки його життя, згадати і вшанувати пам’ять поколінь бердянців, які присвятили життя рідному місту, будували його, піднімали з руїн, створювали його славу, всіх, хто передав місто нам в його нинішньому вигляді.

Наше завдання – зберегти і примножити цей дар, передавши його нашим нащадкам. В ході святкування 185-річчя до нас завітають багато гостей, ми відкриємо кілька нових об’єктів, які, безсумнівно, принесуть користь бердянцям і прикрасять місто, відсвяткуємо закінчення курортного сезону, в який Бердянськ прийняв майже в два рази більше відпочиваючих, ніж торік.

Від імені міської ради та виконавчого комітету звертаюся до всіх патріотів Бердянська – жителів міста, керівників підприємств і організацій, підприємців. Наше спільне свято ми можемо організувати й провести тільки разом. Це можливість прикрасити свої будинки і об’єкти, прибрати прилеглу до них територію, прикрасити будівлі прапорами та ілюмінацією. Комунальні служби міста вже працюють у посиленому режимі, але наводити порядок може і повинен кожен бердянець.

185-річчя Бердянська – свято, яке об’єднує всіх нас. В наших силах провести його в чистому і красивому Бердянську.Зі святом, шановні земляки!

Міський голова Бердянська Олексій Бакай

Смотреть полностью

шаблоны для dle