Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Город он-лайн » Пам’ятний знак автомобілістам-трудівникам

Пам’ятний знак автомобілістам-трудівникам

Пам’ятний знак автомобілістам-трудівникамІдея встановити такий пам’ятний знак виникла у міського голови Олексія Бакая, який чимало років свого життя присвятив транспортній галузі. Його підтримали члени виконкому, які затвердили рішення про розробку схеми та проектної документації на встановлення пам’ятного знаку та благоустрій прилеглої території. Легендарний вантажний автомобіль „ЗИЛ-164”, який буде встановлено на постаменті, подарував місту меценат.

За кошти небайдужих людей зараз цю машину реставрують, готують до фарбування, а пізніше встановлять на постамент. Урочисте відкриття заплановане на 28 жовтня – День автомобіліста та дорожника. Місце розташування пам’ятного знаку автомобілістам-трудівникам у районі спорткомплексу та колишньої типографії обрано не випадково. Саме тут перетинаються основні транспортні магістралі міста, а майданчик, де буде встановлена машина, добре проглядається з усіх боків.

Ідею встановлення пам’ятного знаку автомобілістам підтримали і керівники підприємств, перевізники та ветерани транспортної галузі, які прийшли у четвер, 11 жовтня, на нараду, присвячену цьому питанню. Проводив її перший заступник міського голови Віктор Кулібаба. Він розповів усім присутнім про постамент, на якому буде встановлено автомобіль, благоустрій прилеглої території, та звернувся до усіх присутніх із проханням взяти активну участь у втіленні цієї ідеї у життя.

Встановити пам’ятний знак автомобілістам-трудівникам – це дуже гарна ідея, відзначив на засіданні ветеран транспортної галузі, директор вантажного АТП-12357 Валентин Міріленко. На його думку, не тільки юридичні, а й фізичні особи бажатимуть взяти участь у цій добрій справі. Тож, усі, хто бажає взяти активну участь та внести свій вклад у встановлення та благоустрій пам’ятного знаку автомобілістам-трудівникам, можуть звертатися до відділу транспорту та зв’язку виконкому, який виступає координатором усіх дій.

rada.berdyansk.net шаблоны для dle