Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Город он-лайн » Підготовка до 70-ї річниці визволення м. Бердянська

Підготовка до 70-ї річниці визволення м. Бердянська

Підготовка до 70-ї річниці визволення м. БердянськаУ залі засідань міської ради за участю начальника відділу організаційної роботи та внутрішньої політики О.Мягченка, заступника голови координаційної громадської ради М.Філімонова (голови громадської організації інвалідів війни та збройних сил), секретаря координаційної громадської ради І.Зубрицького відбулось засідання відповідної ради з питань національно-патріотичного виховання та формування здорового способу життя громадян міста Бердянська.
Розглянуті питання: про участь у виконанні плану заходів з підготовки до відзначення 70-ї річниці визволення м. Бердянська, 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, відповідно до Указу Президента України від 19.10.2012 № 604; про звернення до міської влади від громадськості міста щодо встановлення до 2014 року в м. Бердянську пам’ятника Т.Шевченку до ювілейної 200-ї річниці з дня народження Кобзаря; про організацію проведення урочистих заходів до 199-річниці з дня народження Т. Шевченка; про досвід діяльності (на громадських засадах) керівника Центру національно-патріотичного виховання «Промінь» при ЦДЮТ І.Іванченка; про презентацію здорового способу життя для бердянців під час заняття хортингом-українською системою єдиноборств; про вдосконалення системи військово-патріотичного виховання молоді, шефської взаємодопомоги військовим частинам, дислокованим на території міста, відповідно до розпорядження голови ОДА від 19.02.2013 № 76. Прийняли участь члени координаційної ради: заступники командирів з виховної роботи підшефних військових частин, науковці, освітяни, керівники громадських організацій: Українська громада, тов. Просвіта, Сприяння обороні України, Комітет молоді Бердянська, козацьких організацій та спортивних клубів.

6 березня за участю начальника відділу культури О.Чернєвої, директорів музеї міста в бібліотеках, художньому музеї міста відбулись тематичні години до 199-річниці з дня народження Т.Шевченка.шаблоны для dle