Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Город он-лайн » Державна допомога малозабезпеченим сім’ям

Державна допомога малозабезпеченим сім’ям


Сім’я, яка   опинилася   в складних  життєвих обставинах, має право отримати допомогу від держави згідно Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”. Законом України «Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2012 рік”» значно збільшено рівень забезпечення прожиткового мінімуму для малозабезпечених верств населення , а саме:
Сім’я, яка   опинилася   в складних  життєвих обставинах, має право отримати допомогу від держави згідно Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”. Законом України «Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2012 рік”» значно збільшено рівень забезпечення прожиткового мінімуму для малозабезпечених верств населення , а саме:- для дітей – 75 % прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідного віку;

-  для  осіб, які втратили працездатність та інвалідів – 100 % прожиткового мінімуму, встановленого для  осіб, які втратили працездатність.

Крім того, для кожної дитини, яка входить до складу малозабезпеченої сім’ї, рівень забезпечення прожиткового мінімуму підвищується на 10 %, а для кожної дитини-інваліда, яка входить до складу малозабезпечонї сім’ї, для кожної дитини, яка утримується матір’ю (батьком, усиновителем), що не перебуває у шлюбі, і запис про батька (матір) цієї дитини в Книзі реєстрації народжень провадиться в установленому порядку за поданням матері (батька), та для кожної дитини, в якої один або обоє батьків є інвалідами І або ІІ групи, – на 20 %.

Розмір державної соціальної допомоги обчислюється як різниця між гарантованим прожитковим мінімумом для сім’ї та її середньомісячним сукупним доходом, але не може бути більшим, ніж 75 % від рівня забезпечення прожиткового мінімуму для сім’ї.         Додатково розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям збільшується на кожну дитину віком від 3 до 13 років на 120 грн., на кожну дитину віком від 13 до 18 років на  230 грн.

Право на допомогу мають малозабезпечені сім’ї, які з поважних або незалежних від них причин мають середньомісячний дохід нижчий від гарантованого прожиткового мінімуму для сім’ї.

Малозабезпеченим сім’ям варто проконсультуватися щодо визначення права на цю допомогу в  каб. № 3, № 9 управління праці та соціального захисту населення за адресою вул. Дзержинського, 27/34, або за телефоном “гарячої” лінії 4-70-37.rada.berdyansk.net

Смотреть полностью

шаблоны для dle