Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Город он-лайн » Хто заборгував заробітну плату?

Хто заборгував заробітну плату?

У п’ятницю, 6 липня, відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. У ньому взяли участь заступник голови облдержадміністрації та заступники міського голови. За даними управління праці та соціального захисту населення станом на 1 липня 2012р. очікується заборгованість по заробітній платні 5 млн. 200 тис. грн. У порівнянні з червнем ця сума зменшилась на 111 тисяч гривень.Основні боржники – підприємства-банкрути міста. Їх борг становить 4 млн. 400 тис. грн. Найбільшим є Бердянський державний завод скловолокна. Щодо погашення заборгованості перед Пенсійним фондом, то станом на 1 липня борг підприємств становить 35,4 млн. грн. З них 94,5% – борги підприємств-банкрутів.

Станом на 1 червня вперше виникла заборгованість по комунальним підприємствам. Головна причина цього – несвоєчасні надходження дотації вирівнювання. Міський голова запевнив, що буде зроблено все необхідне для погашення цього боргу протягом місяця.

У ході засідання комісії було заслухано керівників та керуючих санацією найбільших підприємств-боржників. Так, стосовно Бердянського державного заводу скловолокна члени комісії вирішили доручити міському голові направити лист до Господарського суду Запорізької області щодо зміни арбітражного керуючого та призначення нового керуючого санацією, а також направити клопотання щодо скасування заборони на примусове виконання рішення суду щодо погашення заборгованості із заробітної плати Бердянського державного заводу скловолокна. Направити лист до Фонду державного майна України щодо визначення переліку майна, яке не задіяно у виробництві, і за рахунок якого можливе погашення заборгованості із заробітної плати на підприємстві та визначення інших шляхів погашення боргів.

На засіданні було також заслухано представників підприємств та прийняті рішення по ТОВ „Сади Бердянська”, ВАТ „Азовкабель”, СК „Першотравневець”, КП „Аеропорт Бердянськ” та КП „Бердянськекотранс”. Члени комісії також заслухали звіти підприємств, на яких середній рівень заробітної плати нижчий за мінімальний. Керівники та представники 5 підприємств, які прийшли на засідання, пообіцяли виправитися та підвищити зарплату. А до тих, хто не з’явився („Інформаційна група „Про100”, „Бланк-сервіс”, „Он-лайн Азов Юг” та інші) міський голова попросив членів комісії прийти із перевіркою та здійснити усі можливі санкції.

У ході засідання також було заслухано інформацію Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції стосовно стану легалізації заробітної плати та зайнятості населення."http://rada.berdyansk.net/?p=14410#more-14410" target="_blank">rada.berdyansk.net

"http://big.zp.ua/index.php/teletipe/item/1595-хто-заборгував-заробітну-плату?" target="_blank">Смотреть полностью

шаблоны для dle