Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Город он-лайн » Реконструкція міста не припиняється

Реконструкція міста не припиняється


Це підтвердила нарада, яку провели у виконкомі. До підприємців, чиї магазини та інші об’єкти розташовано по пр. Праці від вул. Червоної до вул. Ульянових, звернулись з пропозицією вкласти гроші в ремонт тротуару на цьому відрізку проспекту, щоб забезпечити комфорт для мешканців міста та його гостей, які до того ж є покупцями в магазинах та кафе, що тут працюють.
Це підтвердила нарада, яку провели у виконкомі. До підприємців, чиї магазини та інші об’єкти розташовано по пр. Праці від вул. Червоної до вул. Ульянових, звернулись з пропозицією вкласти гроші в ремонт тротуару на цьому відрізку проспекту, щоб забезпечити комфорт для мешканців міста та його гостей, які до того ж є покупцями в магазинах та кафе, що тут працюють.  Влада обіцяє за свій кошт розробити проект, згідно якого будуть виконуватись роботи. Підприємці підтримали цю ініціативу і, в свою чергу, звернули увагу на необхідність одночасного ремонту фасаду будівлі гуртожитку на цьому відрізку проспекту. Було обіцяно розглянути можливість внесення ремонту фасаду до міських програм.

Також журналістам міста повідомили, що бруківку, яку знято під час реконструкції площі 1-ї Бердянської ради, не розкрадуть і не віддадуть на безстрокове зберігання. Вже розпочато консультації з представниками національно-культурних товариств міста, представниками наукової громадськості міста з метою виявлення міст майбутнього укладання цієї бруківки. Так директор Бердянського краєзнавчого музею Людмила Ноздріна запропонувала використати бруківку на тротуар біля входу в Краєзнавчий музей та на в’їзді до музею сім’ї Шмідта. Представники влади повідомили, що є ескіз проекту реконструкції відрізку проспекту Праці від вул. Пушкіна до Набережної – вкласти проїжджу частину бруківкою, тротуар плиткою, встановити нові ліхтарі з метою зробити ще одну туристично привабливу зону. А до всіх мешканців Бердянська звернулись з проханням надавати свої пропозиції з подальшого використання бруківки, які обов’язково будуть враховані перед прийняттям рішення.

 Прес-служба

Смотреть полностью

шаблоны для dle