Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Город он-лайн » Щодня реєструється від 25 до 40 заяв

Щодня реєструється від 25 до 40 заяв


Підбито підсумки роботи зі зверненнями громадян у першому півріччі 2012 року. Кількість звернень громадян до виконкому склала 1797 від 3335 громадян. На особистому прийомі до керівництва виконкому в 1 півріччі 2012 року надійшло 396 звернень від 457 громадян. На урядову „гарячу” телефонну лінію від мешканців м. Бердянська надійшло 105 звернень.
Підбито підсумки роботи зі зверненнями громадян у першому півріччі 2012 року. Кількість звернень громадян до виконкому склала 1797 від 3335 громадян. На особистому прийомі до керівництва виконкому в 1 півріччі 2012 року надійшло 396 звернень від 457 громадян. На урядову „гарячу” телефонну лінію від мешканців м. Бердянська надійшло 105 звернень.Усі звернення зареєстровані, розглянуті відповідно до чинного законодавства, за всіма фактами були проведені перевірки, громадянам надані відповіді. Проведено 4 особистих прийоми громадян міським головою, прийнято – 31 бердянця. Заступниками міського голови і керуючого справами особисті прийоми проводилися відповідно до затвердженого графіка, прийнято 365 осіб, тим не менше 24 прийоми з 108 запланованих були перенесені через відрядження, хворобу керівників або проведення депутатських днів.

Відділом звернень проводиться робота з усунення фактів порушення виконавської дисципліни, а саме: кожен понеділок для відповідальних виконавців надається інформація про звернення громадян, які перебувають на поточному та додатковому контролі і термін розгляду яких закінчується. Керівникам структурних підрозділів направляються нагадування. Інформація про документи, які знаходяться на контролі, в тому числі звернення громадян, розміщена у внутрішній комп’ютерній мережі виконкому в режимі on-line та доступна кожній посадовій особі.

В рамках функціонування системи управління якістю відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2000 у виконкомі працює центр надання муніципальних послуг, в якому в 1 півріччі 2012 року зареєстровано 2235 звернень більше ніж від 3000 заявників. Це тільки ті звернення, які пройшли реєстрацію (щодня реєструється в середньому 25 заяв).

Крім того, щодня надається близько 70-80 консультацій, як з питань надання послуг, так і різноманітних питань, які стосуються життєдіяльності всіх служб виконкому.

Регулярно, відповідно до Закону «По роботі зі зверненнями громадян», надаються відповіді на всі зареєстровані звернення.

Щодня відділом звернень по телефону і в усній формі надається в середньому 50-60 консультацій.

Реєструються листи направлені заявниками електронною поштою. З початку року прийнято 33 листи, на які спрямовані відповіді.rada.berdyansk.net

Смотреть полностью

шаблоны для dle