Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Город он-лайн » Охорона життя та здоров’я людей на воді

Охорона життя та здоров’я людей на воді

З 11 по 12 серпня було проведено рейдові перевірки в акваторії Азовського узбережжя в межах Бердянська на предмет  дотримання Правил охорони життя та здоров’я людей на водних об’єктах. В результаті перевірки представниками прикордонного загону було складено 19 протоколів: три за порушення  правил  користування водними ресурсами  та 16 за порушення прикордонного режиму. За невідповідність вимогам безпеки вісім актів склали робітники ДІМС.


Через відсутність урн для сміття головні спеціалісти адміністративного відділу склали два протоколи, також перевірено п’ять підприємців судновласників і складено чотири протоколи.  Представники Бердянського МВ ГУМВС склали один протокол  за порушення тиші. МНСники  провели  профілактичні бесіди, матросами  КП „Рятувально-водолазна служба” доставлено на берег три людини, яких віднесло у море на матрацах.

Під наглядом перебуває ситуація навколо острову Дзендзик. З 6 по 13 серпня силами Бердянського природоохоронного науково-дослідного відділення національного природного парку „Приазовський” було виявлено шість адміністративних порушень та складено відповідні протоколи.

Відділом з питань НС, ЦЗН та ОП розповсюджено серед власників маломірних суден листи-попередження про заборону роботи під час проведення VI Чемпіонату України з плавання на відкритій воді.

 rada.berdyansk.net

Смотреть полностью

шаблоны для dle