Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


 • 27-03-2020, 12:27
 • 20
 • 0
Період карантину  дозволяє активізувати  роботу викладачів за допомогою дистанційних технологій і  створює умови для підвищення власної кваліфікації. 25 березня 2020 р. доцент кафедри початкової освіти Лада Чемоніна стала учасницею вебінару «Технологія інтерактивного відео в освітньому процесі» в межах програми  підвищення кваліфікації «Професійний розвиток педагогічного (науково-педагогічного) працівника», організованого Академією  інноваційного розвитку освіти (м. Київ).

Смотреть полностью

 • 26-03-2020, 11:16
 • 14
 • 0
Коронавірус кидає серйозні виклики, вносить корективи в плани всього світу і разом з тим змушує освоювати альтернативні підходи. В останній декаді березня в Ганновері мав відбутись воркшоп проекту «Управління інтернаціоналізацією та академічна співпраця між Німеччиною та Україною 2020-2021» (“Training Course on Management of Internationalisation and German-Ukrainian Academic Cooperation 2020-2021”).

Смотреть полностью

 • 24-03-2020, 13:27
 • 51
 • 0
Be Smart — перший та єдиний в Україні безкоштовний сервіс онлайн-підготовки до ЗНО
Тут можна знайти повний перелік курсів, тестів та завдань, пояснення до відповідей та відеорозбори пробних ЗНО. Необхідно лише зареєструватися, а далі — обрати предмет і почати готуватися.

Смотреть полностью

 • 24-03-2020, 10:10
 • 51
 • 0

24 березня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті. Документи, надіслані після 24 березня, опрацьовуватися не будуть.


Смотреть полностью

 • 23-03-2020, 12:11
 • 6
 • 0


Впродовж першого тижня карантину вчителі нашої школи не тільки викладали домашні завдання на своїх блогах, а й вивчали роботу сервісу ZOOM. Були проведені он-лайн майстер-класи та наради. Була також проведена ґрунтовна робота з учнями та їх батьками щодо налагодження роботи в цьому сервісі. Складений розклад он-лайн уроків.І ось цей день настав!!! Сьогодні учні дев’ятої школи сіли за «парти». Проведено понад 20 он-лайн урока (1-11 клас). Ще є над чим працювати. Але не помиляється лише той, хто нічого не робить!!!Он-лайн-нарадаЛариса Ник.20200323_091237

Смотреть полностью

 • 18-03-2020, 21:47
 • 16
 • 0
Нині, суспільство зацікавлене у фахівці, що є конкурентноспроможним на ринку праці. У зв’язку з цим особливого значення набуває задача поліпшення якості освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти. 12 березня відбулася чергова зустріч робочої групи освітньо-професійної програми «Логопедія. Спеціальна психологія» зі стейкхолдерами.

Смотреть полностью

 • 18-03-2020, 13:06
 • 6
 • 0

Шановні бердянці! Давайте разом недопустимо поширення в нашому місті коронавірусу та захистимо своїх близьких!


Як ви знаєте минулого тижня по всій країні та в Бердянську було введено карантин до 3 квітня у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу — вже не працюють заклади освіти, дитячі садки, позашкільні заклади, розважальні та дитячі центри. В Бердянську епідемічна обстановка спокійна і контрольована. В місті немає інфікованих на коронавірус.


Вчора рішенням міської комісії ТЕБ та НС ми посилили карантинні заходи згідно рішення Уряду та регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. А саме до 3 квітня основні обмеження такі:


– заборонено проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;


– призупинена робота торговельних ринків всіх форм власності, що торгують непродовольчою групою товарів, торговельних центрів тощо;


– призупинена робота об’єктів громадського харчування;


– заборонено перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах.


Я розумію, що введення карантинних заходів принесли масу незручностей та фінансових втрат, дехто можливо вважає такі заходи зайвими. Але ці заходи направлені на упередження та безпеку здоров’я мешканців. І я впевнений, що краще попередити і не захворіти, ніж потім аналізувати, що було зроблено не так.


Звертаюсь до керівників підприємств, організацій, установ всіх форм власності, підприємців відповідально та з розумінням поставитись до ситуації. Від нас з вами залежить як на практиці будуть виконуватись карантинні заходи, як ми разом зможемо попередити поширення коронавірусу в Бердянську.


З розумінням поставтеся до працівників, в кого є діти дошкільного віку. Перегляньте графіки роботи, по можливості надайте відпустки та організуйте дистанційні форми роботи. Зі своєї сторони міська влада вже опрацьовує можливості для підтримки малого і середнього бізнесу в цій ситуації.


Звертаюсь до батьків — діти повинні бути вдома, а не відвідувати місця масового скупчення людей. Відділ освіти вже відпрацював технічні можливості організації дистанційного навчання учнів — допомагайте дітям в навчанні.


Звертаюсь до бердянців похилого віку — без особливої потреби відмовтеся від поїздок громадським транспортом, не відвідуйте місця скупчення людей, залиштеся дома. А у разі виникнення захворювання — не зволікайте та звертайтесь до сімейного лікаря.


Дякую всім, хто вже дотримується прийнятих заходів. Ми намагаємось налагодити комфортну взаємодію мешканців із комунальними службами та організаціями та надавати допомогу тим, хто її потребує.


З міського бюджету вже виділено 1 млн грн на забезпечення медиків необхідними засобами захисту та медикаментами, плануємо на найближчій позачерговій сесії виділити ще понад 1 млн. грн. Але реальність така, що навіть маючи кошти немає можливості швидко забезпечити безпеку нашим медичним працівникам. Тому звертаюсь до підприємств та бізнесу — допомогти нашим лікарям. Народний депутат України Олександр Пономарьов вже надав чверть мільйона на придбання спеціальних захисних засобів для лікарів і медсестер медичних установ Бердянська – масок, костюмів, халатів та іншого.


Відзначу, що стан дотримання карантинних заходів постійно перевірятиметься спеціальною робочою комісією у складі контролюючих служб та працівників поліції.


Впевнений, що всі ми з розумінням поставимось до тимчасових обмежень. Кожен з нас повинен усвідомити, що від його поведінки залежить здоров’я, а можливо і життя інших людей.


Прошу зберігати спокій, дотримуватись простих правил особистої гігієни, піклуватись про своїх близьких і бути здоровими!


Джерело: Прес-служба Бердянської міської ради bmr.gov.ua

Смотреть полностью

 • 17-03-2020, 17:50
 • 11
 • 0

Міністерство освіти і науки видало наказ про організаційні заходи на час карантину, який зокрема скерований на школи.


Наказ №406 від 16 березня опублікували на сайті МОН.


Так, керівникам закладів середньої освіти наказують на період карантину: • забезпечити виконання освітніх програм, зокрема через організацію дистанційного навчання та у виняткових випадках ущільнити графік освітнього процесу;

 • забезпечити виконання працівниками закладів освіти іншої роботи (організаційно-педагогічної, методичної, наукової тощо);

 • запровадити гнучкий (дистанційний) режим роботи працівників відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу (наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 4 жовтня 2006 року №359);

 • обмежити скеровування учнів та працівників у поїздки по території України та за кордон;

 • не проводити екскурсійні поїздки;

 • припинити запрошення іноземних громадян на навчання або проходження стажування та прийом іноземних делегацій;

 • провести відповідними службами комплекс робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у закладах освіти;

 • виконання рішень тимчасових обласних протиепідемічних комісій.


Повністю із заходами МОН можна ознайомитись у документі нижче.Нагадаємо, 11 березня уряд запровадив тритижневий карантин у закладах освіти, щоб запобігти поширенню COVID-19.


МОН дало рекомендації щодо карантину через коронавірус, а також МОН спільно з МОЗ дали роз’яснення батькам, що таке коронавірус COVID-19, як зменшити шанси інфікування для дітей.


Дивіться також “35 інструментів для дистанційного навчання – добірка НУШ” та “Дистанційне навчання під час карантину: що робити школам, батькам і МОН”


Телеканал “Рада” та Міністерство освіти і науки запускають щоденну трансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів.


Також у МОН наголосили, що під час карантину педагоги мають отримувати зарплатню.


Джерело: “Нова українська школа”: nus.org.ua


Оригінальна новина: https://nus.org.ua/news/shho-robyty-shkolam-pid-chas-karantynu-nakaz-mon/


Фото: Unsplash

Смотреть полностью

 • 17-03-2020, 16:46
 • 7
 • 0

На сайті Верховної Ради опублікували текст закону “Про повну загальну середню освіту”.


Текст доступний за цим посиланням або у документі нижче.Президент підписав закон 13 березня.


17 березня документ опублікували у “Голосі України”.


Чинності закон набуває 18 березня.


Нагадаємо, новий закон про середню освіту ухвалили 16 січня.


Джерело: nus.org.ua


Оригінальна новина: https://nus.org.ua/news/z-yavyvsya-tekst-novogo-zakonu-pro-serednyu-osvitu-oznajomtesya-z-dokumentom/


Фото: автор – bacho123456, Depositphotos

Смотреть полностью

 • 17-03-2020, 13:30
 • 4
 • 0


ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯкартинка21


Перейдіть за посиланням до блогів вчителів —>>http://zosh9.berdyansk.net/blohy-nashyh-vchyteliv-2?fbclid=IwAR2O9YpaY0uPWP6IT0y7RavH3zvGPzaZsu0CGr_jNnHS40ZCOEix_LpIMCE

Смотреть полностью