Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » 50-ий інвалідний візок з університетської «Скрині»

50-ий інвалідний візок з університетської «Скрині»

Ще й трьох років не минуло, як у Бердянському державному педагогічному університеті розпочала активно діяти Благодійна Скриня «ДоброДій», а сьогодні ініціатор її створення – редактор газети БДПУ «Університетське Слово», журналіст Степан Герилів вручив ювілейний – 50-ий інвалідний візок – дівчині-переселенці з Донецька Олені Гаращук, на долю якої та її родини випало неймовірне випробування. Оленка – з першого дня свого народження прикута до ліжка невиліковною хворобою, діагноз – дитячий церебральний параліч (див. світлини). Не так давно родина Гаращуків, як біженці з Донецька, перебралися до Бердянська, придбала невеликі дачу й разом із трьома діточками налагоджують тут своє життя-буття…


IMG_2753 IMG_2757IMG_2758IMG_2760


Історія цього ювілейного візка досить цікава: із американської церкви святого Івана Хрестителя він надійшов для бердянського ветерана праці Миколи Бєляєва, проте Микола Іванович, слава Богу, видужав й тепер його не потребує так і зазначив у розмові з Степаном Герилівим: «Може комусь цей візок більше знадобиться, ніж мені, то й віддайте…».


Варто також зазначити, що окрім інвалідних візків немічні бердянці вже отримали більше сотні ходунків-милиць-біотуалетів, сотні найменувань дитячого та одягу для дорослих, іграшок. Сьогодні завершується підготовка для вручення чергового надходження від парафіян американської церкви та благодійного Фонду імені Катерини Ковшевич ходунків для інвалідів, постільної білизни для госпіталю, де розміщені поранені на війні з російськими окупантами, одягу для біженців із Луганська та Донецька.


«Університетське Слово»

На світлинах: Степан Герилів
сьогодні вручив ювілейний інвалідний візок
для дитини біженців із Донецька


Світлини з архіву редакції


Смотреть полностью

шаблоны для dle