Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » Гріхом було б їх не згадати

Гріхом було б їх не згадати

Згадати тих, на долю яких випали важкі випробування воєнних лихоліть та непосильний вантаж років післявоєнної відбудови. І чим менше їх, ветеранів, залишається поміж нами, тим вагомішою стає наша шана та повага до кожного з них. Завтра Бердянськ відзначатиме 187-у річницю заснування та 71-у річницю визволення міста від фашистських загарбників. Сьогодні, 16 вересня, міський голова Олексій Бакай, заступник міського голови Людмила Шаповал, керуючий справами виконкому Наталя Гончарова, голова міської Ради ветеранів Геннадій Антонов, депутати міської ради відвідали шпитальне відділення міської лікарні (див. світлини).


gospitalnoe_16_09-015
IMG_3030
IMG_3035
IMG_3036
main


“Завтра, 17 вересня, ми відзначаємо 71-у річницю визволення Бердянська від фашистських загарбників та День міста. На жаль, зараз не час до проведення масштабних святкувань – складна ситуація в країні, справжні боєві дії на Сході. І хоча ми відмовилися від розважальних заходів на День міста, ми не залишимо без уваги жодного ветерана. Ви здобули Перемогу у тій страшній війні, відновлювали місто і наш святий обов’язок пам'ятати це та створювати всі умови для вашого гідного життя. Бажаю вам міцного здоров’я, миру та простої людської уваги, не тільки у свята” – привітав ветеранів міський голова Олексій Бакай.


Від міської влади кожен ветеран шпитального відділення отримав продуктовий набір та квіти. З побажаннями міцного здоров’я та подарунками привітали ветеранів шпитального відділення гості. Степан Герилів – головний редактор газети БДПУ “Університетське Слово”, керівник університетської Благодійної Скрині «ДоброДій» від імені парафіян церкви святого Івана Хрестителя (м. Нюарк, США) та Благодійного Фонду «Карітас-Київ» передав ветеранам наручні годинники, що розмовляють – повідомляють котра година, тощо (див. світлини. Галина Северіна, депутат міської ради, подарувала солодкі подарунки та комплекти білизни. Голова Міської Ради ветеранів Геннадій Антонов крім слів вітання висловив слова вдячності колективу шпитального відділення за їх роботу та чуйність до своїх пацієнтів.


«Університетське Слово»
Світлини Ірини Єгорової,
головного спеціаліста прес-служби
міської ради та виконкому та редакції «УС»


Смотреть полностью

шаблоны для dle