Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » Конференція – одна, доповідей – сорок три!

Конференція – одна, доповідей – сорок три!

Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту факультету економіки та управління БДПУ Марина Ґудзь 16-17 ц. р. взяла участь у Всеукраїнської науково-практичної конференції «Можливості та розвиток сучасного туризму: світовий та національний досвід», організованій за підтримки Міністерства освіти і науки, Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької міської ради, кафедри «Міжнародного туризму» Інституту управління та права Запорізького національного технічного університету (див. світлини).


4
3
2
1


Актуальність проблематики, яка обговорювалась на конференції, викликала великий інтерес серед науковців, представників органів влади, засобів масової інформації та студентів. Учасники заходу – науковці, керівники і представники структурних підрозділів облдержадміністрації та місцевого самоврядування, провідних туристичних об’єктів та організацій, громадськості, готельного та ресторанного бізнесу .


На урочистому відкритті конференції виступили: директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації В. В. Мороко, заступник директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації О. С. Базь, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади О. С. Кузьмін, генеральний директор ВАТ «Інтурист-Запоріжжя» М. П. Ванат, голова правління ПрАТ «Запоріжтурист», заслужений працівник сфери послуг України В. М. Білоблоцький, голова оргкомітету, завідувач кафедри міжнародного туризму, директор Інституту управління та права Запорізького національного технічного університету, професор В. М. Зайцева.


У науковому заході взяли участь 8 докторів наук, професорів, 26 кандидатів наук, доцентів з 21 вищого навчального закладу Києва, Запоріжжя, Бердянська, Дніпропетровська, Кременчука, Львова, Тернополя, Одеси, Мелітополя, Луганська, Донецька, Миколаєва, Мукачева, Харкова, Івано-Франківська, Умані. Під час проведення пленарного засідання та в ході роботи трьох секцій було заслухано та обговорено 43 доповіді.


Професор БДПУ Марина Ґудзь була призначена модератором та головою секції «Фінансово-економічні аспекти розвитку сучасного туризму». Секція працювала в трьох напрямках: «Шляхи інноваційного розвитку туристичного бізнесу», «Роль, значення і напрямки розвитку менеджменту та маркетингу на підприємствах туристичної індустрії»,«Фінансово-економічна діяльність туристичних підприємств та її оптимізація». З метою вирішення зазначених проблемних питань були обговорені та отримали схвалення пропозиції доповідачів, які сформульовані у вигляді резолюції. Робота секції відбулася на високому організаційному та науковому рівні та послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. Марині Вікторівні був вручений Сертифікат за участь у науковій конференції.


Конференція сприяла поглибленню творчих зв’язків між науковцями різних вишів, зокрема було підписано угоду про міжкафедральне співробітництво. Керуючись Законом України «Про вищу освіту», намірами вдосконалення якості підготовки фахівців з бізнес-освіти, кафедра міжнародного туризму Запорізького національного технічного університету (ЗНТУ) в особі зав. кафедрою проф. Валентини Зайцевої та кафедри менеджменту Бердянського державного педагогічного університету в особі д-ра екон. наук, проф. Марини Ґудзь уклали Угоду про взаємну співпрацю.


У зв’язку з актуальністю піднятих питань за результатами конференції опублікована монографія та збірка матеріалів тез і доповідей учасників конференції, обговорено і ухвалено рекомендації, спрямовані на пошук шляхів вирішення актуальних питань, які обговорювались під час роботи науково-практичного заходу.


«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
кафедри менеджменту ФЕУ)


Смотреть полностью

шаблоны для dle