Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » Україна з мови починається

Україна з мови починається

Напередодні Дня української мови та писемності в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі БДПУ відбувся захід – «Україна починається з мови», який організувала й провела викладач української мови та літератури Майя Вар’єва. Усе різнобарв`я української символіки, побутові обереги, національні костюми, калейдоскоп квітчастих вишиванок – все це підкреслювало значимість заходу та любов до рідної української мови та писемності.


На святі студенти читали вірші, співали народні пісні. Родзинкою заходу стали присутність на святі провідного фахівця з виховної роботи БДПУ Анетти Омельченко та привітання присутніх журналіста, редактора газети БДПУ «Університетське Слово» Степана Гериліва, який подарував в бібліотечну скарбницю коледжу шість збірок власних віршів «Заробітчанські дзвони».


DSC_0003 DSC_0021 IMG_3592_2


Свято рідної мови та писемності – це тільки та яскрава частинка великої шани та любові до рідної мови! Кожного дня треба не тільки красиво говорити про Україну, її солов’їну мову, але й підтверджувати це ділом в ім’я народу, в ім’я країни.


Тільки той, хто любить свою Батьківщину, свій народ, своїх батьків і оселю, шанує рідну мову і звичаї, зможе зробити Україну багатою, а себе – щасливим!


Юлія Білова,
заступник директора коледжу з виховної роботи
Світлини з архіву БЕГК БДПУ


Смотреть полностью

шаблоны для dle