Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » Одна з найобдарованіших

Одна з найобдарованіших

Із метою підтримки творчої та обдарованої молоді, розкриття її здібностей та сприяння розвитку наукового інтересу до проблем Запорізького регіону вже котрий рік поспіль управлінням молоді, фізичної культури і спорту облдержадміністрації проводиться обласний конкурс для обдарованої молоді. Цього року участь у ньому взяли студенти дев’яти вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, представники відділів молоді та спорту райдержадміністрацій регіону та молоді спеціалісти промислових підприємств області.


Матеріали на присудження звання лауреата за найкращу наукову роботу учасники могли подати протягом жовтня-листопада. Переможці конкурсу визначені в номінаціях: «Економіка», «Філософія, релігія», «Соціологія», «Право», «Педагогіка», «Експериментальні та клінічні аспекти медицини», «Фармація», «Українознавство», «Обчислювальна техніка та програмування», «Технічні науки».


Загалом учасники конкурсу презентовали 78 робіт. Найбільшу кількість наукових робіт представлено в галузях «Технічні науки» (23 роботи) та «Економіка» (21 робота).


mainУрочисте нагородження лауреатів конкурсу відбулося 11 листопада в Запорізькій облдержадміністрації.


Лауреатом обласного конкурсу для обдарованої молоді в галузі науки у 2014 році з номінації «Економіка» визначено кандидата економічних наук, доцента кафедри менеджменту Тетяну Черемісіну.


Факультет економіки та управління висловлює подяку ректору університету, професору Вікторії Зарві за сприяння та можливість взяти участь в цьому конкурсі молодого науковця нашого факультету.


«Університетське Слово»
(за матеріалами ФЕУ)


Смотреть полностью

шаблоны для dle