Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
Укртелеком
Киевстар
Интелком
5 STARS
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » Глибокі враження від Форуму

Глибокі враження від Форуму

У Центрі аналізу політичного та журналістського мовлення на факультеті словянських філологій Софійського університету «Святого Климента Охридського» 13-16 листопада ц. р. відбувся Міжнародний філологічний форум студентів і докторантів. Бердянський державний педагогічний університет представила доцент кафедри загального мовознавства та словянської філології Світлана Корнієнко. Вона виступила з доповіддю «Етномовна ситуація болгарської діаспори в Україні» у секції «Мовні контакти». Крім того відвідала секцію «Мовна політика та освіта», де була дискусія з участю професора кафедри «Методики» Ангела Петрова, наукового керівника С. Корнієнко, яка також є докторанткою Софійського університету.


До культурної програми входила зустріч з болгарським письменником і поетом Георгі Господиновим, що проходила в перший день форуму. Наші колишні студенти Антон Сиващенко та Юлія Сербінова також відвідали цю зустріч, записавшись слухачами на Міжнародний форум. Антон Сиващенко вступив до магістратури СУ «Св. Климента Охридського» на спеціальність «Мова і культура. Англійська філологія». Юлія Сербінова вступила до Великотирновського університету «Св.Св. Кирила і Мефодія» на спеціальність «Болгаро-англіський конферентний переклад» (див. світлини).


image001
image002
image003
image004
image005


15 листопада по всій Софії проходила ніч театрів – безкоштовно можна було відвідати вистави у різних театрах та культурно-освітніх закладах міста. Учасникам форуму мали цю програму в друкованому вигляді як подарунок від організаторів. Антон з Світланою Іванівною відвідали Російський культурний центр, де була вистава «Вишневий сад» І. Тургенєва у виконанні болгарських акторів.


16 листопада було заплановано екскурсію до Рильского монастиря. Це священне місце, яке було обителлю шанованого болгарського святого Івана Рильського, яке болгари почитають так само, як українці Києво-Печерську Лавру справило глибоке позитивне враження на учасників форуму.


«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами,
наданими Світланою Корнієнко)Смотреть полностью

шаблоны для dle