Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
Укртелеком
Киевстар
Интелком
5 STARS
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » Із почуттям патріотизму й готовності до захисту Вітчизни

Із почуттям патріотизму й готовності до захисту Вітчизни

У спортивному залі Бердянського економіко-гуманітарного коледжу БДПУ з метою популяризації та пропагування військово-прикладних видів спорту серед учнівської молоді, відбулися військово-патріотичні змагання, присвячені Дню Збройних Сил України. Організаторами військово-патріотичних змагань виступили викладач дисципліни «Захист Вітчизни» Ю. П. Красноплахта, керівники фізичного виховання Г. Д. Григораш та Д. О. Голуб.


У змаганнях взяли участь команди юнаків навчальних груп 2-го та 3-го курсів. Учасники вправлялися у виконанні стройових команд на місці, неповному розбиранні та складанні автомата Калашнікова, підтягуванні, жимі штанги лежачи, висінні на перекладині, спорядженні магазина АК учбовими патронами та ін.


DSC_1296
DSC_1306
DSC_1314
DSC_1326


На військово-спортивні змагання були запрошені військові з полку Національної Гвардії України «Азов». Цей захід був наповнений почуттям патріотизму й готовності до виконання громадянського обов’язку щодо захисту своєї Батьківщини.


Призерів військо-спортивних змагань представники полку Національної Гвардії України «Азов» запросили до їхньої військової частини з метою ознайомлення з їх побутом, військовою технікою та зброєю.


Юлія Білова,
заступник директора БЕГК БДПУ
з виховної роботи


Світлини з архіву коледжу


Смотреть полностью

шаблоны для dle