Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
Укртелеком
Киевстар
Интелком
5 STARS
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » Даруємо радість дітям!

Даруємо радість дітям!

Викладачі кафедри прикладної психології та логопедії Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти разом із Всеукраїнським навчально-культурним центром психологічної підтримки, соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів «Академія ремесел» створили спільний проект, в основу якого було покладено підготовку студентів-волонтерів до надання тьюторської допомоги дітям-аутистам. І першим заходом в рамках проекту буде новорічне свято для дітей з раннім дитячим аутизмом.


Першим кроком на шляху втілення проекту в життя було проведення благодійних майстер-класів від майстра традиційного народного мистецтва Людмили Кириленко-Грабовської з виготовлення різдвяного печива для свят, що наближаються. Різдвяні чоловічки та інші випечені вироби прикрасять новорічну ялинку на святі особливих діток. Оскільки для артистів-дошкільнят, це свято буде першим в їх житті, то всі учасники проекту дуже ретельно поставилися до його підготовки.


Пряничні чоловічки – дуже смачне печиво, яке можна пекти практично щодня. Воно досить довго зберігається. Таке печиво дуже люблять всі діти: це й іграшка, і смакота, а ще ним можна прикрасити новорічну ялинку та вручити дітям як подарунок.


Приготування різдвяного печива відбувалося у два етапи. Спершу дівчата приготували печиво, потім у такій же теплій та доброзичливій атмосфері, студенти-волонтери розфарбовували солодким кремом свої дивовижні пряники. Кожен отримав величезне задоволення. У душевній атмосфері студенти жартували, сміялись і навіть співали пісень, адже колективна робота зближує та згуртовує, дозволяє отримати масу задоволення. Розмальовуючи печиво, студенти залучили всю свою любов і талант, адже це не просто кулінарне мистецтво, а й благодійна допомога особливим дітям.


image001
image003
image005
image009
image011
image013
image017
image019


У виготовленні святкового печива брали участь студенти- волонтери ІСПКО 204-ї групи, під керівництвом куратора Катерини Ракович. Найбільше волонтерів тішила думка про те, що ці пряники підуть на радість дітям, які майже не знають, що таке свято (дітям- аутистам).


Кафедра прикладної психології та логопедії
Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти


Світлини з архіву кафедри


Смотреть полностью

шаблоны для dle