Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » НАШ ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

НАШ ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

НАШ ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬМайже два століття пролягли поміж добою Шевченка й нашими днями, але час не віддаляє нас від Тараса… Розпочався Шевченківський тиждень кафедри філологічних дисциплін тематичним конкурсом стіннівок, у якому студенти мали змогу проявити мистецький талант і креативне бачення постаті Кобзаря.
11 березня в рамках шевченківських днів відбулася літературознавча вікторина «У Тарасовій світлиці». Учасники – студенти І курсу Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв розділилися на дві команди – «Нащадки Кобзаря» й «Братство Тараса». Студенти підготувалися до свята сумлінно: кожна з команд створила неповторний образ. Учасники, святково одягнені в українськi вишиванки, оригінально презентували свої команди.
Вікторина проходила в кілька етапів, на кожному з яких студенти мали змогу продемонструвати знання біографії Т. Шевченка, його поетичного доробку та мистецької спадщини. На урочисті лунали поезії як із «Кобзаря», так і власні вірші студентів про великого митця. Свято пройшло в теплій, родинній атмосфері. Учасників вікторини нагороджено грамотами.
13 березня викладачі провели науково-літературні читання «Полум’яний культ материнства у творчості Т. Шевченка». До участі в заході було залучено студентів Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв, Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти, Інституту філології та соціальних комунікацій. Найцікавішими визнано доповіді Ірини Романець «Доля матері у творах Шевченка», Маргарити Коваленко «Фольклорна основа образу матері у творчості митця», Наталії Кравченко «Доля жінки-покритки в поемах Шевченка».
Творчість Т. Г. Шевченка в сучасному літературознавстві викликає суперечки й дискусії. Безперечно, Шевченко є генієм, а його художній доробок був, є та буде актуальним для українців та української літератури доти, поки проблеми, порушені у творах, не будуть вирішені. Так давайте ж досліджувати й нести слово Шевченка на вищу сходинку нашої поезії!

Марія Греб,
завідувач кафедри філологічних дисциплін
На світлинах: кілька картинок із «ТАРАСОВОЇ СВІТЛИЦІ»

[thumb=left]http://news.berdyansk.net/uploads/posts/2013-03/1363254462_nash..foto1.jpg КАК ОБЫГРАТЬ КАЗИНО В РУЛЕТКУ [/thumb]
НАШ ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬшаблоны для dle