Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » Шлях у майбутнє

Шлях у майбутнє

27 березня 2018 року в загальноосвітній школі №11 в рамках Міського методичного марафону відбувся семінар-практикум «Упровадження STEM-освіти як шлях формування професійного самовизначення учнів».  


У роботі семінару взяли участь завідувач методичним кабінетом відділу освіти Скиртач Н.В., методисти відділу освіти Момот Г.І., Шостак С.В., заступники директорів з навчально-виховної роботи шкіл міста.


Стрімка еволюція технологій веде до того, що незабаром найбільш популярними та перспективними фахівцями стануть програмісти, IT-фахівці, інженери, професіонали в галузі високих технологій. Тож як підготувати таких фахівців?  З 2000 року в США, а далі й у багатьох розвинених країнах світу розпочали інтеграцію природничих наук у технології, інженерну творчість та математику. Так виник акронім  STEM – природничі науки (Science), технології (Technology), технічна творчість (Engineering), математика (Mathematics).


Тож мета семінару полягала саме в тому, щоб визначити роль  STEM-освіти в процесі реалізації   освітніх реформ. Було зазначено, що ключові компетентності Нової української школи гармоніюють у системі STEM-освіти, створюючи основу для успішної самореалізації особистості і як фахівця, і як громадянина.


Педагогічний колектив загальноосвітньої школи № 11 поділився досвідом щодо впровадження STEM-освіти в закладі.  Була презентована робота  педагогічної лабораторії «Вплив  STEM-освіти на формування життєвих компетентностей    учнів»,  розкриті  можливості використання елементів STEM-освіти  в початковій школі в контексті реалізації принципів НУШ, визначено, які навички  необхідно сформувати у випускників для здобуття  STEM-професій.     


Також присутні взяли участь у роботі дослідницької лабораторії «Як шкільна парта потрапила в клас», отримали  можливість  створити екологічний stem-проект та стали учасниками майстер-класу «Створюємо лепбук».  


Учасники семінару подякували організаторам семінару за цікавий, високоякісний, продуктивний, насичений захід та прийшли до висновку, що STEM-орієнтований підхід до навчання є одним із актуальних напрямків модернізації та інноваційного розвитку природничо-математичного й гуманітарного профілів освіти. Такий підхід у школі сприяє популяризації інженерно-технологічних професій, підвищенню поінформованості про можливості кар’єри в інженерно-технічній сфері,  формуванню стійкої мотивації у вивченні дисциплін, на яких ґрунтується STEM-освіта.


Переглянути більше фотографій

Смотреть полностью

шаблоны для dle