Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » Показовий день цивільного захисту в ЗДО №35 «Вишенька»

Показовий день цивільного захисту в ЗДО №35 «Вишенька»

15 травня 2018 року  у ЗДО №35  «Вишенька» пройшов показовий День цивільного захисту. 


Мета – закріплення та перевірка умінь і  навичок виконання працівниками та вихованцями ЗДО №35  дій під час надзвичайної ситуації:  «виявлення підозрілого предмету» і «пожежа» на території  закладу.


Максимально наближено до реалій відпрацьовано дії керівного складу та формувань  цивільного захисту  закладу дошкільної освіти.


В програму було внесено перегляд  інсценізації – розваги «Про вогонь нам треба знати – з ним не можна жартувати»,  метою якої було узагальнення і закріплення знань дітей правил пожежної безпеки та поводження з небезпечними предметами.


На заході були присутні : завідувач сектору дошкільної та позашкільної освіти відділу освіти Лисенко Л.В., методист відділу освіти Діхтярь Л.М., керівники та вихователі-методисти закладів дошкільної освіти міста Бердянська, майстри виробничого навчання Бердянських курсів Єжеченко В.С., Шульга А.М., інспектор з ЮП ВП Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області старший лейтенант поліції Кузін П.О., працівники особового складу 12 державної пожежно-рятувальної частини головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області.


Показовий День цивільного захисту закінчився побажанням усім присутнім  «Нехай вогонь в серцях палає, а пожеж  хай не буває».


Переглянути більше фотографій

Смотреть полностью

шаблоны для dle