Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » Про проведення конкурсу «КРАЩИЙ STEM-УРОК»

Про проведення конкурсу «КРАЩИЙ STEM-УРОК»

Запрошуємо вчителів закладів освіти міста взяти участь у конкурсі  «Кращий STEM-урок», який проводять Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Фонд ООН у галузі народонаселення та  Міністерство освіти і науки України».  Партнери – ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» і Громадська спілка «СТЕМ КОАЛІЦІЯ»


Попит на професіоналів у галузі науки, техніки, математики та інженерії (STEM) у світі зростає з кожним днем. Статистика свідчить, що:  • 70% найпопулярніших робочих місць у майбутньому потребують освітиSTEM, а 30% компаній в сфері біотехнологій повідомляють про відсутність кваліфікованих співробітників у галузіSTEM;

  • відсоток хлопців, що хочуть працювати вSTEM-сфері, знижується, і лише невелика кількість дівчат (11%) мають інтерес доSTEM, що можна пояснити загальним сприйняттям STEM-предметів «як важких», а також і тим, що більшість підлітків втрачають інтерес до цих предметів.

  • гендерну нерівність, дівчата недостатньо представлені у цих сферах, віддаючи перевагу більш традиційно жіночим секторам економіки.


Враховуючи сучасні виклики до підготовки майбутнього покоління, актуальність розвитку напрямів STEM-освіти виникла ідея розробити STEM-уроки, які мотивували підлітків, зокрема дівчат, до вивчення STEM-предметів. З метою створення бази даних таких розробок готових уроків, заходів та популяризації основних ідей STEM-освіти проводиться конкурс «Кращий STEM-урок».


Конкурс проводиться серед педагогічних працівників закладів освіти: загальної середньої, позашкільної, спеціалізованої та професійної (професійно-технічної). Педагогічні працівники подають на конкурс авторські творчі роботи – розробки/кейси уроків/занять. Переможці Конкурсу отримують грошові призи.


Для участі в Конкурсі Учаснику необхідно з 27 серпня 2018 року до 10 жовтня 2018 року надіслати на електронну адресу Організаційного комітету: stem@csr-ukraine.org заявку (анкету учасника та конкурсну роботу).


Положення про конкурс тут


Якщо виникли питання звертайтесь: stem@csr-ukraine.org, (044) 292 02 41

Смотреть полностью

шаблоны для dle