Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » Сучасний заклад позашкільної освіти: орієнтація на результат

Сучасний заклад позашкільної освіти: орієнтація на результат

12 вересня 2018 року в Центрі дитячо-юнацької творчості ім. Є.М.Руднєвої відбувся обласний семінар-практикум на тему: «Інноваційна діяльність педагога позашкільного закладу в умовах модернізації змісту освіти»,   мета якого закцентувати увагу на змінах змісту позашкільної освіти у контексті Закону України «Про освіту», представити зразки методичного сервісу з питань, які демонструють високий рівень професійної компетентності сучасного педагога закладу позашкільної освіти.


Відкрила семінар завідуюча  методичним  кабінетом відділу освіти  Бердянської міської ради Скиртач Н.В., з привітальним словом виступив директор ЦДЮТ Балабан О.К.


Мету та завдання семінару-практикуму оголосила  доцент кафедри теорії та методики  виховання ЗОІППО, кандидат соціологічних наук Могилевська В. М. Знайомство всіх учасників семінару здійснила модератор цього заходу – заступник директора з науково-методичної роботи ЦДЮТ Масютіна М. Е.


На семінар завітали 25 директорів, заступників директорів, методистів позашкільних закладів Запорізької області, серед них представники Шевченківського ЦДЮТ (м. Запоріжжя), Центру туризму (м. Запоріжжя), КЗ «ЗОЦТЕКУМ», Запорізького ботанічного саду (м. Запоріжжя), міст Енергодар, Приморськ, Токмак, Мелітополь, Гуляй-Поле, Пологи, смт Розівка, Андріївка, а також бердянські педагоги з БДЮТ, клубу «Зоряний», «Станції моряків», ЦДЮТ.


Семінар складався з двох частин. Перша частина була присвячена теоретичним та практичним складовим змісту професійної компетентності педагога сучасного закладу позашкільної освіти аспекту проблеми, які розглянула Могилевська В. М.


Під час круглого столу у форматі «світового кафе» під назвою «Компетентнісно-орієнтований підхід як ключовий фактор забезпечення якості освітнього процесу в закладі позашкільної освіти», який провела заступник директора з науково-методичної роботи ЦДЮТ Масютіна М. Е.,  були розглянуті питання та механізми дій з боку всіх учасників освітнього процесу (педагогів, батьків та адміністрації) з приводу формування ключових компетентностей дітей та молоді.


Друга практична частина семінару була практичною у вигляді обміну досвідом і діалогу між учасниками семінару, які працюють в закладах позашкільної освіти області З цікавістю слухали виступи колег, які мають досвід роботи з питань:  • Методичний супровід участі педагога у професійному конкурсі «Джерело творчості» (Ященко Н.М. – методист ЗПО «Енергодарська МАН»);

  • Методичний супровід участі педагога до залучення у видавничій діяльності, в тому числі і до участі у Всеукраїнському конкурсі рукописів (Савельєва Г.В.- заст. директора КЗ “Центр туризму” ЗОР м. Запоріжжя);

  • Методичний супровід використання педагогами ІКТ технологій в самоосвітній професійній діяльності (створення блогів, сайтів) як методичного продукту (Шерстюк М.Л. та Пастух Є В.- керівники гуртків зі званням «методист» Клубу «Зоряний» м. Бердянськ);

  • Методичний супровід зі створення педагогами професійного майстер-класу та забезпечення публічного виступу до нього (Коміса І.В. – методист ЦДЮТ Шевченківського району Запорізької МР).


Учасники семінару прийшли до висновку, що подальший розвиток позашкільної освіти як соціального інституту (соціокультурного феномену), підвищення її якості, успішно здійснюється за умови ефективного методичного супроводу педагогічних кадрів.


Переглянути більше фотографій

Смотреть полностью

шаблоны для dle