Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » День української писемності та мови в Бердянську

День української писемності та мови в Бердянську

9 листопада   на Україні  вважається Днем Нестора-Літописця та  Днем української писемності та мови. Знаменним є те, що саме до цієї дати приурочений і Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ( у цьому році – 19-й ).


В освітніх закладах  нашого міста (дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти) традиційно пройшли тематичні та бібліотечні  уроки, інформаційні хвилинки, лінійки , присвячені темі української писемності та мови. Багато хто приєднався  до радіо диктанту національної єдності, який був ініційований як всеукраїнський.


У цей же день у  закладах  освіти пройшов I( шкільний) етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, метою якого є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед дітей, виховання поваги до культури і традицій українського народу.


Кращі знавці мови, учні-переможці I( шкільного) етапу будуть продовжувати виборювати перемогу на II( міському) етапі Конкурсу, який відбудеться 23.11.2018 року.


Побажаймо ж юним успіху й креативу!

Смотреть полностью

шаблоны для dle