Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
Укртелеком
Киевстар
Интелком
5 STARS
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » МО для класних керівників «Зупинимо булінг разом!»

МО для класних керівників «Зупинимо булінг разом!»

Булінг у школах. Проблему цькування у навчальних закладах обговорюють у всеукраїнських ЗМІ та на екранах телеканалів від громадських активістів до міністра освіти і науки. Проте, ганебні випадки булінгу продовжують «випливати» у різних регіонах України.Булінг (від англійського bullying) – цькування, залякування, агресивне переслідування одного з членів колективу. Така поведінка має на меті самоствердитися за рахунок когось, підпорядкувати особистість своїм інтересам або заслужити собі загальний авторитет. Минулого року в Українському інституті дослідження екстремізму повідомляли, що з проявами булінгу в Україні стикаються 8 із 10 дітей.

   10 січня 2019 року у 9-ій школі  було проведено МО для класних керівників  з профілактики та протидії булінгу в шкільному середовищі «Зупинимо булінг разом!».  На якому розглянуто різновид шкільного  булінгу.  Дії батьків, вчителів та адміністрації школи. Обговорено новий закон про покарання за булінг.

   Не секрет, що булінг може бути і по відношенню вчителів до учнів. Бувають навіть випадки, коли учні цькують вчителів. Це питання загальнолюдських цінностей і поваги до гідності людини. Тому проблему потрібно вирішувати комплексно і не лише адміністративно.Наше завдання – не стільки усунути булінг як явище, скільки – знизити його інтенсивність та зменшити кількість випадків крайніх проявів булінгу.DSC05208 DSC05209 DSC05211 DSC05212

Смотреть полностью

шаблоны для dle