Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » Семінар-тренінг для заступників директорів освітніх закладів міста з теми «Тімбілдінг (командоутворення) або «Один у полі не воїн»

Семінар-тренінг для заступників директорів освітніх закладів міста з теми «Тімбілдінг (командоутворення) або «Один у полі не воїн»

10 січня 2019 року на базі Бердянської ЗОШ №1 відбувся семінар-тренінг для заступників директорів освітніх закладів міста з теми «Тімбілдінг (командоутворення) або «Один у полі не воїн», який підготували й провели практичний психолог ЗОШ №1 Островська О.М. й заступник директора ЗОШ №1 Третьякова М.М.. У семінарі брали участь: завідувач міського методичного кабінету Скиртач Н.В., методисти ММК Байрак Н.В. і Васильєва С.М., заступники директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.


Метою тренінгу було створення команди однодумців; формування навичок ефективної взаємодії членів команди в різних ситуаціях; формування позитивної емоційної атмосфери між членами групи та розробка правил формування команди в процесі виконання вправ.

Цікаві інтерактивні вправи («Нове та приємне в моєму житті», «Що нас об’єднує», «Будуємо лабораторію», «Відгадай загадку», «Серветки», «Художник», «Шикування», «Сніжний ком») залучили присутніх до активної діяльності. У ході тренінгу учасники розробили правила формування команди та її успішної взаємодії.


Зустріч пройшла в доброзичливій творчій атмосфері.


Щиро дякуємо колективу ЗОШ № 1 та всім учасникам тренінгу за співпрацю й підтримку!


 

Смотреть полностью

шаблоны для dle