Наш опрос
Какой интернет провайдер лучший в Бердянске?
5 STARS
Киевстар
Интелком
Укртелеком
ГЮСС
Поинт Интернет
O-Net


News Berdyansk » Новости » Образование » До Міжнародного дня рідної мови

До Міжнародного дня рідної мови

21 лютого світове співтовариство відзначає Міжнародний день рідної мови. Для кожної людини її рідна мова була і залишається найдорожчою у світі, бо саме вона визначає пам’ять народу в історичному і цивілізаційному часі.


Сучасна Україна як європейська держава з великим розмаїттям етнічних спільнот надає можливість усім національним меншинам розвивати, збагачувати і зберігати свої рідні мови. Держава гарантує вільний розвиток та захист мов представників різних національностей, сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.


Мовою національної консолідації є державна українська мова, яка відображає самобутність багатомільйонного українського народу і є основою його духовності та історичної пам’яті. Українська держава підписала міжнародно-правовий акт – Європейську хартію регіональних мов або мов меншин, яка набула чинності з 1 січня 2006 року, що стало ще одним кроком захисту мовних прав національних меншин, відображення їхньої етнічної самобутності та підтримки мовного розмаїття.


У закладах освіти нашого міста до Міжнародного дня рідної мови приурочені книжково-ілюстративні виставки , тематичні уроки, виховні години, мовні турніри, квести, вікторини, інформаційні хвилинки.


На рівні міста традиційно проходять Конкурси ораторського мистецтва різними мовами, мовленнєві фестивалі.


До уваги бажаючих методичний матеріал щодо Міжнародного дня дня рідної мови.

Смотреть полностью

шаблоны для dle